Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 279
Od końcowki grudnia mam nową robotę. W główbym biurze do tej pory byłem 2 razy, załatwiać jakieś formalności. Pracują tam 2 femoidy ok 30 lvl.
Znajomy który załatwił mi pracę wczoraj mówi do mnie, że jedna z nich się pytała:

Panie X, a co to za nowy fajny chłopak u nas pracuje?


Dobrze, że się nie domyśla, że wypisuje mizoginistyczne komentarze na wykopie ( ͡ ͜ʖ ͡)
#przegryw #wygryw #incel #logikarozowychpaskow #chad #blackpill #blackpillraw #pracbaza
  • 38
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW:

Arek z produkcji od dawna zakochany był w Julce pracującej w biurze. Odkąd tylko pamiętał mówił jej komplementy, kupował słodycze i zawsze odbierał telefon gdy Julka musiała się wygadać. Nie czuł jednak, żeby był na dobrej drodze by wreszcie się z nim umówiła. Próbował wybić ją sobie z głowy - jako mężatka na pewno była wierna, nie zdradziłaby męża ani nie zostawiła go dla innego mężczyzny. Mimo wszystko ciężko było mu się pogodzić z tym, że nigdy nie będą razem

Młody Oktawian zerknął tylko na Julkę z biura, a ona od razu zaczęła fantazjować o tym, co mogliby robić na jej biurku. Oktawian przewiercał ją swoimi hunter eyes i onieśmielał swoją cudownie zarysowaną szczęką. Gdy tylko wyszedł z biura Julka od razu zagadnęła swoją koleżankę Klaudię
- Widziałaś tego chłopaka? Boże, co
  • Odpowiedz