Wpis z mikrobloga

@piotrveyner: ale to kolejna kreskówkowa/bajkowa zelda. mnie to serio już nudzi i mnie nowe zeldy nie interesują. chciałbym, żeby poszli choć raz w jakimś dojrzałym ciężkim kierunku, ale no nie zrobią zeldy +16/+18, więc mogę pomarzyć
  • Odpowiedz