Wpis z mikrobloga

@Salsores: a nie myślałeś o Tribanie 500 w malowaniu czarno-niebieskim z lat ok 2013-14? Pancerna rama, Sora też dobrze tam działa bo mam to samo u siebie. Cena jest dość niska i zostaje kasa na koła.
@Salsores: Czytanie ze zrozumieniem ()

To zależy w jakim stanie masz dane komponenty. 500 zł to trochę mały budżet. Za tą kasę można kupić bardzo dobre opony a resztę wydać na koszulkę
@Baczy: tą szosę dostałem za 600 na olx rok temu i zrobiłem na niej 3k spodobało mi się ale nie chce nagle wydać nie wiadomo ile $$. Zastanawiam się czy nie dorwać używanych mavic aksium na olx kompletu, tylko nie wiem jak upewnić się że jeszcze jakiś czas pożyją :)
@Salsores: lepiej używane DT Swiss jakieś. W mavic jak uszkodzi Ci się szprycha to to koszty naprawy są horrendalnie wysokie. DT ma dużo typowych, dobrych i tanich rozwiązań.
@Salsores: A co jest nie tak z obecnymi kołami, że chcesz je wymieniać? Ja bym te 500zł zostawił na ewentualne wymiany opon, napędu, klocków w ramach zużycia. Inwestowanie w ten sprzęt za bardzo nie ma sensu.

Swoją drogą żółta Merida 880 to była moja pierwsza szosa, dobrze ją wspominam :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Salsores: zamiast maviców brałbym koła fulcrum albo campagnolo: najtańsze modele to fulcrum racing 6 albo campagnolo khamsin lub calima (nie pamiętam), ale w sumie jak ktoś pisał skoro wszystko działa to nie ma co inwestować. Lepiej zostawić te pieniądze na wymianę komponentów po zużyciu.