Wpis z mikrobloga

WITAM W TYM ODCINKU POWIEM KTURY AJFON OPŁACA SIE KUPIĆ A KTURY NIE NO WIĘC TAK JAK W MOICH POPRZEDNICH 5000 FILMACH NA TEN TEMAT WZEME AJFONY Z OSTATNICH 4 LAT I POWIEM ZE TE SĄ OK A TE STARE SĄ ZA STARE, NASTĘPNY FILM ZA PUŁ ROKU ELO
#smartfony #polskiyoutube #youtube #heheszki #nieantyfan
Podlaski_warmianin - WITAM W TYM ODCINKU POWIEM KTURY AJFON OPŁACA SIE KUPIĆ A KTURY ...

źródło: comment_1613594823kYOBJPIeFWimkeZ8nzRvLw.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotro_009: Ja go oglądałem ok. 2 lata temu ostatnio i wtedy robił recenzję ok: od a do z, ale "ostrożnie" krytykował danego smartfona i najgorsze g---o potrafił przedstawić jako średniaka. Poza tym o ile Mobzilla potrafi współpracować z Play bez uszczerbku na merytoryce, tak jego współprace były mocno reklamowe.
Tak go zapamiętałem, jak pracowałem w branży i niemal codziennie czytałem lub oglądałem materiały o smartfonach.
  • Odpowiedz
@TheChlopiecBoy: Mobzilla też jest miękki, nie potrafi dosadnie o czymś powiedzieć, dodatkowo miał okres kiedy próbował na siłę udowodnić, że Huawei bez usług google nadal jest spoko i w sumie to nic się nie stało.
  • Odpowiedz
@siwers3: Niestety od kiedy nie pracuję w branży (czyli od 1,5 roku) śledzę tylko Pirza i Klawitera. Recenzje Mobzilli mnie nie porywały, ale zdawały się dosyć obiektywne.
Pewnie jak będę szukał telefonu, to sobie odświeżę znajomość, ale teraz rynek smartfonów chyba ma za sobą najciekawsze lata.
  • Odpowiedz