Wpis z mikrobloga

Pół roku temu byłem u divy i po zrobieniu loda zaraziła mnie czymś i nie mogę wykryć co to może być. Kilka dni po wizycie bolały mnie jądra, potem penis potem miałem ostrą biegunkę a na koniec ból mięśni. Weneryczne odpadają byłem już u wenerologa i wszystkie badania wyszły negatywnie, morfologia i rozmaz krwi, mocz też w porządku, tak samo ekg usg, nie mam HIV HBS i boleriozy, wątroba też zdrowa, prześwietlenie klatki piersiowej jest ok i brak przeciwciał na covid więc to nie to. Objawy jakie mam to ból mięśni w klatce piersiowej, kłucie w klatce piersiowej po prawej stronie( mniej więcej analogicznie gdzie jest serce po drugiej stronie) oraz ból jąder i rzadziej penisa, a poza tym zawroty głowy i zmniejszona koncentracja. Do jakiego specjalisty powinienem się udać po pomoc? Jakie badanie mam jeszcze wykonać?

#medycyna #szpital #pytanie #divyzwykopem
  • 42
@Uzytkownik_awaryjny: a co jeśli genitalia to coś oddzielnego, a reszta objawów jeszcze coś innego?
Jeśli zrobiłeś badania, rozmawiałeś z lekarzami i nic to co by to mogło być? Wygląda jak coś bardziej o podłożu psychicznym w takim razie.
Na kiłę się badałeś? Ale raczej nie masz objawów kiły z tego co piszesz.
Czym Ciebie ta panna mogła zarazić, ebolą?


@nontepeto: dokładnie - w dodatku przez oral, gdzie szansa na złapanie czegoś jest średnio mniejsza niż przez waginalny/analny.

@Uzytkownik_awaryjny: sprawdź może jeszcze CRP to coś powie czy gdzieś jest jakiś stan zapalny organizmu. Jak coś nowego się dowiesz to daj znać, bo ciekawy jestem co to może być skoro wszystkie badania dobre.
@Uzytkownik_awaryjny: Serio, jeżeli się czujesz źle, to idź do lekarza. Nie mniej jednak, Twoje problemy raczej nie wynikają z czegoś w r rodzaju zakażenia. Owszem, ludzie którzy zmienili partnera, czasem się skarżą na dyskomfort, świąd, czy jakieś zjawiska paranormalne w strefach intymnych. Jest to jednak często wynik kontaktu z inną florą bakteryjną, nie zakażenie.
Może zwyczajnie wyluzuj, przestań się nakręcać, odpocznij. Przestań się skupiać na imaginacjach, funkcjonuj. Jeżeli sytuacja się pogorszy,