Wpis z mikrobloga

Mirki, jedziemy właśnie z żoną do jej rodziców. Oni jeszcze nie wiedzą że kupiłem nowy samochód. Już nie mogę się doczekać miny teścia kiedy wjadę do nich moim Sandero.
Typ nigdy mnie nie lubił, od początku był przeciwny naszemu małżeństwu. Dyskredytował mnie w oczach rodziny i znajomych, mówił że nie bedzie mnie stać na utrzymanie dziecka, śmiał się że gram w gierki i siedzę cały dzień na komputerze. Tylko że mnie dzięki temu klikaniu stać na auto za gotówkę, a on jeździ jakimś 10-letnim parchem w dizlu, i to jeszcze kupionym w kredycie, czym nigdy się nie chwalił, a dowiedziałem się o tym, bo wydała go kiedyś jego własna córka po kilku kieliszkach wina. Mam zamiar zniszczyć go na jego własnym podwórku i ostatecznie zamknąć mu morde. Różowa prosi bym tego nie robił, ale nie moge odmówić sobie tej przyjemności. Koniec tego pomiatania.

Wiecej szczegółów jutro po godzinie 16-tej, kiedy wrócimy do siebie. Plusujcie ten wpis jeśli chcecie wiedzieć jak zakończyła się ta historia. Zawołam przez mirkolisty.

#pokazauto #chwalesie #carboners #motoryzacja #samochody #wygryw #programista15k #programowanie #komputery
Pobierz Atreyu - Mirki, jedziemy właśnie z żoną do jej rodziców. Oni jeszcze nie wiedzą że ku...
źródło: comment_1613514738PoUEOVnuFzRF9KUdozN1H2.jpg
  • 38