Wpis z mikrobloga

Jakim cudem gość wyglądający jak tucznik znalazł sobie dziewczynę i wziął z nią ślub?
Ja myślałem, że będąc 4/10 na rynku matrymonialnym nie masz czego szukać oprócz łez, rozczarowania i bólu.

Swoją drogą spójrzcie na tę prowadzącą i na tego gościa, potem znów na prowadzącą i znów na gościa. Dwa światy to mało powiedziane. Szanuję bardzo za odwagę (albo głupotę), ja w życiu bym tam nie poszedł niemalże nagi, nawet, jakby bili mnie stalowym prętem po stopach.
#przegryw ##!$%@? #blackpill #niebieskiepaski
TetraHydroCanabinol - Jakim cudem gość wyglądający jak tucznik znalazł sobie dziewczy...
  • 25
@cluiv: no niby dynamiczność jest mega ważna, ale bitch please, przecież wygląd to jest pierwsza rzecz, na którą zwraca się uwagę, nie można być w szczęśliwym związku z osobą, której nie podobasz się fizycznie.

@MizantropiaTotalna: przecież jak ktoś robi dobrą kasę to jaki miałby cel w kompromitowaniu się na oczach telewidzów z całej Polski, paradując w samych cottonworldach i robiąc dobrą minę do złej gry? Dla tych kilkuset złotych, jakie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TetraHydroCanabinol:

Jakbyś poczytał trochę o blackpillu to nigdzie nie jest powiedziane, że chłop 4/10 nie może być w związku.

Poza tym, zawsze mnie zastanawia jaki meksyk musi się dziać w głowach osób, którzy zapuszczają się do takiego fatalnego stanu. Gościu robi sobie ogromną krzywdę. Nie jestem lekarzem, a na pierwszy rzut oka już widzę, że estrogen i prolaktyna #!$%@? zdrowo ponad normę.
Jakim cudem gość wyglądający jak tucznik znalazł sobie dziewczynę i wziął z nią ślub?


@TetraHydroCanabinol: gdzies tam dalej w filmikach powiedzieli jak się poznali - przez ogłoszenie w necie, w którym zresztą zaznaczył, że jest grubszy i przyszła wybranka się zgłosiła. Podobno urzekł ją charakterem właśnie.
@Kernydz: chciałbym wejść na taki poziom #!$%@?, trochę mnie on przeraża xD choć w sumie... pół litra na hejnał i mogliby mnie tam postawić, wtedy byłoby mi wszystko jedno, a pewnie i dynamina weszłaby na wyższy lvl xD

@Slavcel: ale potrzeba bardzo dużo szczęśliwych zbiegów okoliczności, by chłop 4/10 znalazł sobie dziewczynę, zwłaszcza w dzisiejszym świecie

@Icon_of_sin: xD ja wiem, że niektórym mogą się podobać faceci/kobiety z nieco większą