Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy w wieku 30 lat można ułożyć sobie jeszcze życie? Zakończył sie 10 letni związek i nie wiem czy istnieje jeszcze jakaś przyszłość.
#zwiazki #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602c0f5d72bed1000be49165
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy jak do tego podejdziesz. Jeśli zamkniesz się w czterech scianach to życzę powodzenia. Ja uważam że da się ułożyć życie na nowo. Gorsza perspektywa jest wtedy kiedy chciałbyś mieć syna lub córkę, bo fajnie by było obserwować jak rośnie.
@eskejper: Według Ciebie 30-tka to za późny wiek by mieć dzieci ? Rozumiem, że zaczynając od nowa w wieku 30 lat trzeba doliczyć ~2 lata(o ile nie wtopisz na tej znajomości) na poznanie drugiej osoby i później decydować się na dziecko.
OP: @kopawdupeswiniom: powiedziała, że potrzebuje przestrzeni i że ten związek nie wygląda już jak inne zwiazki

@TheOneWhoKnocks: nie znam innego życia więc pewnie dlatego póki co nie widzę innych opcji

@iggy6: gratuluje (( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Matemit: niby tak. W zasadzie niczego mi nie brakuje więc może wystarczy przeżyć emocje

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri