Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2525
Sporządziłem zawiadomienie o budynku bez drogi dojazdowej i jutro wysyłam do:
- Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego
- Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego
- Komendy Straży Pożarnej
- Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego
Ponadto zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do:
- Prokuratury Okręgowej w Łodzi
- Starostwa Powiatowego

Wszystkie pisma są bardzo podobne i zawierają mapki oraz zdjęcia poglądowe. Za miesiąc dam znać, czy ktokolwiek zareagował.
#sluzebnoscwolfika
Pobierz whitewolfik - Sporządziłem zawiadomienie o budynku bez drogi dojazdowej i jutro wysył...
źródło: comment_1613502259LmmlRJYgtdQJ4cCzxxDGBq.jpg
  • 100
@whitewolfik: Jak chcesz im dopiec to podnieś swoją działkę o okolo 0.5m(lub wiecej). Najbardziej legalny i najbardziej #!$%@?ący sposob na sąsiadów. Zbierasz za darmo gruz, ziemię z wykopów z okolicy (znaczy sami ci przywożą) a poźniej i tak sobie tam domek postawisz. Później patrzysz z "góry" na sąsidów, szczególnie wiosną i jesienią po obfitych deszczach :) . Na sam widok że bedzisz podwyzszał to nie będą mogli spać. Powodzenia i nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@text: wiedział, bo właściciel działki obok, który brał udział w pierwszym odkupie jest jego kolegą. Pytał też o mnie w gminie więc wiedział gdzie mieszkam. Ja o sprawie dowiedziałem się z sądu. Dostałem list i poszedłem zobaczyć co tam się wyprawia a tam droga na dziko i sąsiad z ryjem, że on tu będzie jeździł. Jeszcze na moim polu śmietnik urządził i sprzątnął dopiero po internwencji policji. Dlatego wszystko ogrodziłem.
Jak chcesz im dopiec to podnieś swoją działkę o okolo 0.5m(lub wiecej). Najbardziej legalny

@bladyatl:
W niektórych planach miejscowych są zapisy, że działki nie moga zalewać innych, pomijając zastane ukształtowanie terenu. Więc z tą legalnością to bym nie przesadzał.
@parooow: wlasnie to jest piekne! Ludzie zyja ta sprawa, dorastaja z nia! Jak sie to skonczy to @whitewolfik na swojej dzialce bedzie musial zrobic grilla dla wykopkow ktorzy przezywaja z nim ta wspaniala przygode! Kazdy bedzie mogl poznac tez schwarzcharakter tej historii! Niektorzy koncza studia inni porobili dzieci a czuje ze sprawa nie jest w polowie nawet takze moze doczekamy nie 2 a nawet 3 pokolenia!
@whitewolfik: Wysyłaj to wszystko przez epuap. Po pierwsze nie musisz chodzić na pocztę. Odbierasz wtedy kiedy chcesz jak ktoś odpowie (możesz spokojnie 14 dni nie odbierać i po 14tym dniu dopiero decyzja, postanowienie lub cokolwiek innego dociera). Jak napiszesz przez epuap a odpiszą listem to możesz ich opierdzielić bo mają obowiązek odpowiadać epuapem. Pisma piszesz w wersji elektronicznej. Możesz dodać załączniki. Możesz podpisywać pdfy i je także załączać. Do sądów administracyjnych