Wpis z mikrobloga

@WykopanyDzon: Ludzie w Polsce to są z reguły szaleńcy XD kiedyś jak jeszcze nie znałem Niemiec to myślałem ze po rzeszy to same BMW i mercedesy XD a tu zonk bo Niemiec kupuje jak najnowsze auto, znam nawet takich co gole Dacie mają prosto z fabryki XD w Polszy odwrotnie - kij z tym ze full wypas kij z tym ze praktycznie nowka - kupuje mercedesa po berlińskim taksówkarzu z oszukanym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WykopanyDzon: fikolki sadzisz niesamowite. Najpierw bylo kto kupi vw za 200k, argument ci nie siadl to teraz kto kupi auto inne niz bmw w kazdym innym przedziale cenowym. Tak samo pelno ludzi kupi c5 na wypasie zamiast gruza e90. Co to za gadanie?

Czcza dyskusja. Nie wiem o co Ci juz chodzi. Auta wszystkich marek sie sprzedają. Probowales dorobic logike ze ktos kupil wyposazone auto nie-"premium" zamiast audi (lol ten sam
@WykopanyDzon: no to jestes w bledzie, bo audi golas za x z rocznika y bedzie gorzej wyposazony niz wypas vw za x z rocznika y, tak samo jak byl tanszy w salonie. Skoro w tej samej cenie mozesz miec duzo lepsze auto vw, czemu brac audi? pewnie ze sa ludzie co wezma audi przez logo, ale sa tez inni ktorzy zdecyduja w druga strone. Sumarycznie i jedno i drugie sie sprzeda,
@p4wl: napisalem ze ceny z podstawowym silnikiem zaczynaja sie od 170.. serio trzeba pisac tak oczywiste zeczy ze te a5 trzeba doposazyc do ceny tego pasata? pomijacac silnik ofc bo z 280 tfsi to przebije pewnie...
@WykopanyDzon: ok, nie rozumiem co tam napisales w ostatnim komentarzu nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

odpowiadalem na to, gdzie wyglada jakbys porownywal auto za 220 z audi za 170. i sam piszesz ze lepiej bedzi trzymac wartosc. szkoda mi juz na Ciebie czasu, pozdro, mysl co tam chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a to liczylem ta zostalo 24 rat. w 2020 oplacono 12,
@p4wl: wiem że tak napisałem, tzn. że ceny zaczynają się od 170k, ale nie przyszło mi nawet do głowy że będzie ktoś porównywał z golasem! Z bazowym silnikiem - OK. Przecież cała duskusja się opiera na zasadzie "jak lepiej wydać kwotę X", a przynajmiej w pewnym sensie. Bo jaki by sens miało porownwać ceny po X latach w chwili sprzedaży, gdy te nie były równe "w salonie"..
równiez pozdrawiam.
@WykopanyDzon: Arteon jest wiekszy od A5. Nie do porownania. W A5 ledwo z dziewczyna sie zmiescisz do Artka juz mozna rodzinę pakowac. Miejsca z tylu ogrom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do utraty wartosci Arteon mniej straci bo jest ich znacznie mniej, nie ma praktycznie flotowek i targanych szrotow z Niemiec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyposazenie takiego Arteona to w Audi poziom 300k
@Janusz_z_Rivii: Pojecia nie masz o leasingu aut, kosztach w firmie itp. Mowisz o jakims mitycznym Niemcu co kupuje auto za gotowke. Gdzie wiekoszsc jedzie na kredytach bo maja tanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemca to ledwo na mieszkanie stac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)