Wpis z mikrobloga

Codzienne hatfu na przegrywów 2/365
'Wmawiacie niedojrzałym nastolatkom, że są nieodwracalnymi przegrywami, bo w wieku 19 lat nie dostapili mitycznego segzu, czy nie pocałowali dziewczyny. Super pomoc.
Towarzystwo wzajemnej adoracji usprawiedliwiające brak starań i pracy nad sobą.
"i co hehe może mam iść pobiegać?" - tak, z pewnością lepiej to na was podziała jak przesiadywanie na tym tagu'
#przegryw #hatfu
  • 60
@Megawonsz_dziewienc

Ale to prawda, jak w wieku 19 lat nie miałeś żadnego kontaktu z różowymi to będzie już tylko gorzej xD

Bo?

przez te nastoletnie lata wyrabia się umiejetność rozmowy z drugim człowiekiem jak i z dziewczynami, jak było się w tym temacie nieaktywnym to czego później oni mogą oczekiwać? Gowna xD

A to nie można tego później zmienić?
@crystalmethh: Jest na odwrót, nastolatkom to się stąd zazwyczaj każe #!$%@?ć, a że cały czas tu przychodzą to już inna kwestia.

A to nie można tego później zmienić?


@Fidel1: Niby można, ale osobowość kształtuje się głównie w dzieciństwie i wczesnej młodości, jak na tym etapie u chłopaka wjadą np. zaburzenia ze spektrum schizofrenii to w zasadzie "it's over" jeśli chodzi o obecny rynek matrymonialny ( ͡° ʖ̯ ͡
@Megawonsz_dziewienc

Jakby to było takie proste to nie byłoby przegrywow na swiecie.

I gadanie "lepiej nie będzie" sprawi że komuś się poprawi?

Choroby psychiczne to nie jest coś z czym łatwo walczyć,

Z chorobami i zaburzeniami psychicznymi najlepiej udać się do specjalisty, od słuchania że "nic nie da się zrobić" będzie tylko gorzej.

presja otoczenia

Jaka presja otoczenia? Większość "przegrywów" sama narzuca sobię "presję". Gadanie jestem "brzydki, niski, mam zakola, inne bzdury"
@Fidel1: Ale co ty mi zarzucasz tutaj, ze ja o sobie mówię? Nie. Znam kilka takich osób po prostu, ich kontakt z otoczeniem jest bardzo ograniczony, z czego jeden znajomy na żywo spotka się może dwa razy do roku, a co najlepsze - leczy się, ma wizyty u psychologa jak i psychiatry. Popieprzylo mu się w głowie jak miał jakieś 23 lata, teraz ma prawie 28 i nie widać żeby była
@Flutter_M_Shydale

to w zasadzie "it's over" jeśli chodzi o obecny rynek matrymonialny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bzdura, nie jesteś wstanie stwierdzić że "to koniec", jeśli nigdy tak naprawdę nie sprobowałeś.
@Fidel1: Takiej gwiazdki z nieba też by pewnie nie zaakceptowali, bo mogłoby to oznaczać wyjście z przegrywowej strefy komfortu. W tym tagu najbardziej dziwi mnie narzekanie jak złe i niesprawiedliwe jest życie ale w międzyczasie kurczowe trzymanie się sytuacji w której się dana osoba znajduję.
jest masa opcji aby coś zmienić


@Fidel1: Oczywiście, zawsze można zmienić sytuację z #!$%@? w #!$%@?ą w inny sposób, ale chyba nie o to chodzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Obawiam się że żeby to wyjaśnić musiałbym walnąć cały referat, dość mocno się przy tym uzewnętrzniając a na jedno i drugie niestety nie mam na to ochoty. Zresztą i tak pewnie nie przekazałbym wszystkiego w dostatecznie jasny sposób
@Flutter_M_Shydale

Oczywiście, zawsze można zmienić sytuację z #!$%@? w #!$%@?ą w inny sposób, ale chyba nie o to chodzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Można też zmienić z #!$%@?, na #!$%@?ą, chyba o to chodzi?