Wpis z mikrobloga

Codzienne hatfu na przegrywów 2/365
'Wmawiacie niedojrzałym nastolatkom, że są nieodwracalnymi przegrywami, bo w wieku 19 lat nie dostapili mitycznego segzu, czy nie pocałowali dziewczyny. Super pomoc.
Towarzystwo wzajemnej adoracji usprawiedliwiające brak starań i pracy nad sobą.
"i co hehe może mam iść pobiegać?" - tak, z pewnością lepiej to na was podziała jak przesiadywanie na tym tagu'
#przegryw #hatfu
  • 60
  • Odpowiedz
  • 0
@silv123

Takiej gwiazdki z nieba też by pewnie nie zaakceptowali, bo mogłoby to oznaczać wyjście z przegrywowej strefy komfortu

Tak, to tak samo jak u osób które narzekają że nie mogą znaleźć partnera/partnerki, ale jak zobaczysz "wymagania" to okazuje się że mniej niż miss/mister world nie wchodzi w "grę". Najciekawsze że dla takich osób, zazwyczaj nic poza wyglądem nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@Reid____: A dlaczego gość ma współczuć jakimś losowym toksycznym ludziom w internecie?

Jeśli ty personalnie nie wskakujesz te stereotypy przegrywów to przepraszam, nie chce mi się robić researchu.
  • Odpowiedz
@crystalmethh:

Wmawiacie niedojrzałym nastolatkom, że są nieodwracalnymi przegrywami, bo w wieku 19 lat nie dostapili mitycznego segzu, czy nie pocałowali dziewczyny. Super pomoc.


Oczywiście ty sam segz i dziewczyny miałeś już w wieku 15 lat xd
To nie jest tag od pomagania sobie tylko od wylewania żali. Przegrywowi nawet specjalista nie pomoże a co dopiero drugi przegryw.
  • Odpowiedz
to że nie ruchałeś i nie masz dupeczki to nie znaczy że jest żle

jest normalnie, nie musiałeś jakiś wyścigów robić że ruchałeś jak nie miałeś 18 lat jeszcze i że teraz masz 18 lat i nadal nie ruchałeś, kiedyś zaruchsz wkońcu ładne dziewczyny lub dziewczyny normalne i będzie dobrze

wyluzuj się ziomek i posłuchaj kawałka TRUSKAWY - NAJLEPSZE DUPECZKI RUCHAM

jak
  • Odpowiedz
Tak, tak, oczywiscie. Od siedzenia w 4 ścianach i czekania na gwiazdkę z nieba, na pewno się nic nie zmieni. Tylko jest masa opcji aby coś zmienić, tylko trzeba ruszyć dupę.


@Fidel1 tak z ciekawości. Jakie to są opcje?
  • Odpowiedz
  • 0
@Silvervend To akurat "cięższe", ale są organizowane "warsztaty" dla elektroników, można się na takie wybrać i poznać ludzi z podobnym zainteresowaniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Silvervend

i co z tymi ludźmi miałbym robić?

No nie wiem, np. rozmawiać? Wymieniać się doświadczeniami?

Zakładamy, że elektronika sprawia mi przyjemność, a nie interakcje z ludźmi.

Dla większości "wycofanych" ludzi problemem nie jest sama "interakcja", tylko brak wspólnych tematów.
  • Odpowiedz
@crystalmethh: Nie miałem żadnego kontaktu z płcią przeciwną w wieku nastoletnim. Miałem pierwszą dziewczynę w wieku 22 lat. Miałem już 3 dziewczyny i kilkanaście randek z różnymi. Może nie jestem jakoś super popularny. Jest ciężko ale to nie tak, że jestem skazany na samotność bo skoro dziewczyny gardziły mną w szkole to już zawsze tak będzie.
  • Odpowiedz