Wpis z mikrobloga

jak cieszyć się z muzyki która nie brzmi tak jak powinna? Owszem, do słuchania se tak o żeby coś leciało to spoko ale żeby cieszyć się z muzyki to już trzeba czegoś lepszego


@zmasowanyatak: wiem, że się czepiam, ale jak właściwie powinna brzmieć? No bo mimo wszystko raczej nie słuchasz muzyki na monitorach studyjnych, a chyba one są w tym celu najlepsze. Wiadomo, że tanie słuchawki są do dupy, ale tak
@kolnay1: bardziej mi chodzi aby sprzęt jakkolwiek przenosił pasma które są zawarte w utworach. Słuchawki ze "wszystko po 5 zł" będą ci dawały średnie częstotliwości a więc ani basu ani górek nie będziesz miał ;)
@kolnay1: wiesz, ja tam audiofilem nie jestem i nie wymagam sprzętu "hajendowego" ale mimo wszystko dobrze jest słyszeć każde pasmo ;) nawet jak są zbyt duże basy to nie narzekam póki nie przykrywają reszty. No ale na studyjnych słuchawkach to już w ogóle inna zabawa ale tak jak napisałem wcześniej, na co dzień używam słuchawek AWEI z aliexpress i one grają zajebiście, biorąc pod uwagę ich cenę. Wiadomo, przy AKG za