Wpis z mikrobloga

po trzech miesiącach czekania na amortyzator złożyłem wreszcie hardtaila na zawody do xc (jeśli papież dopuści). Po moich wcześniejszych testach kierownicy z ali i postach @kronikary o szosie na częściach karbonowych z ali, postanowiłem tez pójść w tym kierunku. Napęd i hamulce to shimano xt 1x12 (z wyjątkiem kasety), amortyzator to rockshox reba to. Waga roweru bez gejów to 9400g. Pewnie mógłbym trochę niżej zejść, gdybym poszedł w jakaś lżejsza kasete - obecnie jest shimano slx.

W komentarzu zestawienie wydatków na zbudowanie maszyny

#szosa #mtb #rower #pokazrower
kodi1911 - po trzech miesiącach czekania na amortyzator złożyłem wreszcie hardtaila n...

źródło: comment_1613339910Qz5hY2IcaCgWQzclt4Tng7.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
co do części z ali to
* kierownice, mostek, sztyca - og evkin
* stery - ztto
* siodełko - nie pamietam, jak się wpisze na ali „san marco carbon saddle” to powinno być to
* rama boost - bxt

Wcześniej zamówiłem ramę od og evkin. Przyszła razem z reszta sprzętu, o którym napisałem wyżej. Jak tylko rozpakowałem karton to okazało się, ze rama została uszkodzona w miejscu zacisku do sztycy. Chińczycy
kodi1911 - co do części z ali to
* kierownice, mostek, sztyca - og evkin
* stery - zt...

źródło: comment_1613340280pVmOmEiRKG5ijNReKf6cm0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Części jakie kupiłem:
Hamulce - Shimano XT 8100 dwutłoczkowe
Korba - Shimano XT 8100
Tarcza korby - Garbaruk narrow-wide 34T
Manetka - Shimano XT 8100 I-Spec EV
Przerzutka - Shimano XT 8100 1x12
  • Odpowiedz
@myszka_szara: jest mniej więcej tak jak myślisz, łańcuch się "męczy" ale się trzyma. Nie jest to rozwiązanie idealne, jednak gdy priorytetem jest np. zmniejszenie masy to jest to jakiś sposób.
Ardeo - @myszka_szara: jest mniej więcej tak jak myślisz, łańcuch się "męczy" ale się...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodi1911: generalnie mam gdzieś daleko tag z rowerami bo od lat nie jeżdżę ale aż musiałem się zatrzymać bo taki ładny okaz, pozdrawiam
  • Odpowiedz