Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: No pamiętam. Pamiętam też że rodzice byli tak biedni, że przez miesiąc wpieprzaliśmy ziemniory na obiad i nie było nawet 50 złotych na #!$%@?ą wycieczkę szkolną.

To już wolę czasy obecne z puchą za 3 zł gdzie zarabiam na tyle, że mnie na wszystko stać i zostaje zapas. Nie muszę oszczędzać na najbardziej podstawowych rzeczach.
  • Odpowiedz
To już wolę czasy obecne z puchą za 3 zł gdzie zarabiam na tyle, że mnie na wszystko stać i zostaje zapas. Nie muszę oszczędzać na najbardziej podstawowych rzeczach.


@Antorus: Jestem ciekawy ile zarabiasz, jednak zakładając że minimalną (albo trochę ponad) to co z tego że powiedzmy będziemy zarabiać minimum 5k jak chleb będzie za 40zł ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@brakloginuf: taka puszka była przeważnie po 99gr. To byli czasy jak z 2PLN można było kupić kolkę i tabliczkę czekolady, #!$%@?ć cały zestaw w parku po obiadku z kumplami, a potem dalej na misje rowerowe.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Mieliśmy w szkole na wsi nie automat a sklepik z lodóweczką w której były właśnie puchy pepsi 0,5l soczki i właśnie CZERY KOK ojciec zawsze dawał mi 2zeta do szkoły i starczało na taką pół litrową puchę po wfie albo cheetosy pizzowe do domku by zjeść przy gierce. Sprzedawczyni ze sklepiku miała też w ofercie hot dogi co było burżujskie jak na takiego dzieciaka.
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: O tym mitycznym chlebie po 40 zł słyszę od lat. Wciąż daleko mu do tej ceny. Zarabiam powiedzmy że dwie minimalne. Żadne bogactwo, ale nie trzeba oszczędzać na wszystkim.

Nie wiem co tym komentarzem sugerujesz. Że niby lepiej było w 1996? Nosz #!$%@? trzymajcie mnie.
  • Odpowiedz
O tym mitycznym chlebie po 40 zł słyszę od lat. Wciąż daleko mu do tej ceny. Zarabiam powiedzmy że dwie minimalne. Żadne bogactwo, ale nie trzeba oszczędzać na wszystkim. Nie wiem co tym komentarzem sugerujesz. Że niby lepiej było w 1996? Nosz #!$%@? trzymajcie mnie.


@Antorus: Niby nie, ale chyba nie żyjesz od wczoraj więc zakładam że wiesz że wraz z minimalną rosną ceny bo przedsiębiorcy chcą odbić sobie podwyżki kosztem
  • Odpowiedz