Wpis z mikrobloga

Młodzież urodzona po 2001 niech żałuje że dorastali w czasie kiedy był już internet i wszelkie nowinki jak komórki. Tamten czas miał właśnie taki nieziemski urok, bo ludzie potrafili spędzać więcej czasu ze sobą na żywo. A gra była tylko takim uzupełnieniem łączącym wspólne zainteresowania. Dzisiaj jest odwrotnie. Ludzie zaczynają szaleć z grami do tego stopnia że popularne jest granie zarobkowe i streamowanie na potęgę. Nie ma z tego już takiej przyjemności jak kiedyś.
  • 93
@szyderczy_szczur: Teraz są zdecydowanie lepsze czasy. Tamte czasy były spoko jak miałeś spoko ekipę. Jesteś zainteresowany jakimś tematem? To wchodzisz w internet na jakieś fora dyskusyjne i czytasz co inni mają na ten temat do powiedzenia. A kiedyś? Oglądałem Prison Break to nie miałem z kim rozmawiać na ten temat bo w klasie albo nikt tego nie oglądał albo oglądał stary sezon z rocznym opóźnieniem na polsacie, bo z internetu z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VollejwJaja: wtf no i co było to wtedy takie zajebiste? #!$%@? wpada ci ktoś na chatę jakaś ciotka ty tego się nie spodziewałeś i siedziała pół dnia #!$%@? z matką. Po wyjściu tylko wszyscy "wreszcie poszła ileż mozna siedzieć i #!$%@?ć o dupie marynie" a tak poza tym nie wyzywaj dzbanie tylko spójrz na chłodno jakie to było #!$%@?.
@szyderczy_szczur: prawie każdy mówi że starsi są zacofani bo czegoś już nie ogarniają, a ci młodsi to zmarnowane pokolenie, a mimo to ten #!$%@?łek jeszcze nie upadł. sam sie złapałem że mimo 18 patrzyłem ostatnio na jakis 13 latków, i sie zastanawiałem co z nich wyrośnie (chyba też będe boomerem xD). W rocznikach 05-06 widze natomiast że sporo dziewczyn lubi dawać na lewo i prawo co jak ja miałem te 15
@VollejwJaja albo ma może inne preferencje? Sam nie lubię jak ktoś mi wbija na chatę z partyzanta. Zresztą, nadal możesz wbijać ludziom na chatę i nikt Ci nie broni. Tylko może ludzie poznajdywali sobie ciekawsze zajęcia niż chodzenie po ludziach, więc mało kto już tak robi?