Wpis z mikrobloga

@aniu_ta: Za aktywność, wykopywanie, zakopywanie, pisanie komci, plusy, dodawanie znalezisk które wejdą na główna (choć niekoniecznie, bo ja dawno niczego nie dodałem, a jestem wysoko :] )
@wykop: Na jakiej podstawie ja przyznajecie bo z tego co widzę do w grupie AMA jest sporo znalezisk a nawet niektórzy autorzy tych wykopanych(KFC) nie dostali oznaczenia "Dlaczego... znaczy się "Zapytaj mnie" ;) No i znowu mam sporą grupę znalezisk do przejrzenia :(

@NetJaro: Dobrze jest jak jest bo można łatwo sprawdzić kto je dostał a jak się chce odnaleźć dane znalezisko ot można poszukać w profilu autora:)

@aniu_ta:
@Krzysiek1203_88: No właśnie dlatego je straciłeś :P Ja posmarowałem i praktycznie od czasu kiedy dostałem bordowe(za wyjątkiem dwóch krótkich okresów srebrnych:)) mam je cały czas.

P.S. Dlatego w ramach zemsty zablokowałeś możliwość edycji poprzedniego wpisu odpowiadając mi na niego? :)

@wykop: Jedno spojrzenie na główną i pojawił się pomysł kolejnego oznaczenia. "Konsument" - użytkownik składa udane reklamacje :)

Tylko tego oznaczenia nie traktujcie serio bo niektórzy będą lepi oznaczeni niż
@rybak17: Może i przydatne ale ciekawe na jakiej zasadzie miałoby być ono dawane. Poza tym myślę, że nie chciałbyś skończyć ze złotym nickiem a przecież czasami się wchodzi na wykop.pl wraz z promilami ;)