Wpis z mikrobloga

Warto dzielić się swoją wiedzą, gdyż wśród odznaczeń pojawiło się nowe wyróżnienie - "Ekspert". Przyznawane będzie specjalistom z kategorii "Zapytaj mnie", których znaleziska trafiły na stronę główną.
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aniu_ta:

1. Nie, chociaz korzysta czasem z konta @wykop kiedy chce przekazac wiadomosc do wszystkich uzytkownikow

2. Nigdy nie "wrzucam" na glowna - sprawdz moja historie, zobaczysz ile dodanych przeze mnie artykulow nie pojawilo sie
  • Odpowiedz
@m__b: 4 - Zróóóóóbcie tak żeby wszyscy widzieli :( Postuluje to od kiedy pamiętam - imo to ukróciłoby dawanie minusów za sensowne wypowiedzi tylko dlatego że kogoś nie lubimy bo ludziom byłoby po prostu wstyd i ogólnie wpłynęłoby pozytywnie na poziom dyskusji na poziomie. Wiem że to próba perfumowanie szamba, ale "lepszy gołąb w garści.." nieprawdaż?

btw. Może mała łapówka? :D Jak to wprowadzicie to stawiam wam kratę browarów! :P
  • Odpowiedz
@Oxsis: Widzisz, właśnie odwrotnie - teraz to tak wygląda. W komentarzach z większą ilością plusów/minusów i tak wszystkich nie zapamiętasz żeby się mścić - Natomiast w odrobinę mniejszych dyskusjach, gdzieś na dole wykopu, prowadzonych zazwyczaj przez 2-3 osoby i tak łatwo wywnioskować kto cię minusuje - i wtedy można chodzić i się mścić, do tego anonimowo. Gdyby pod swoimi plusami i minusami trzeba się podpisać swoim nickiem, wtedy ludzie rozdawaliby
  • Odpowiedz
ja uważam to co już napisałam pod jednym z wykopów na ten temat, że ktoś w końcu straci robotę przez to, sama chętnie bym się podzieliła nowinkami z mojego miejsca pracy, ale mam kredyt hipoteczny.
  • Odpowiedz
A propos pomysłu Michała, można gdzieś sprawdzić swoje najbardziej zaplusowane i zaminusowane komentarze? Kojarzę, że raz na jakiś czas się pojawiały takie narzędzia na Wykopie.
  • Odpowiedz