Wpis z mikrobloga

@jimlahey:

„To kiedy się najbardziej bałem? Tego nie powiem. (Tomek patrzy w bok, przez chwilę milczy). Najbardziej bałem się, jak chcieli mnie zgwałcić. Było blisko, ale złapałem fikoł, znaczy taboret, i zacząłem napier***ać z całych sił w furtę”, zwierzył się Ewie Wilczyńskiej.

Dodał, że dzięki temu aktowi odwagi zdołał uniknąć najgorszego. „To było już po wieczornym apelu, na oddziale jest wtedy jeden klawisz i do porannego apelu drzwi może otworzyć tylko
@Mia900: Jest cała lista hańby i niekompetencji wymiaru sprawiedliwości w 3 RP. Pamiętasz sprawę porwania Krzysztofa Olejnika? Polecam zgłębić temat.


Pamiętam ile czasu poświęciłam na ten temat i jak bardzo mnie bulwersował. Ciekawa jestem czy kiedykolwiek prawda zostanie ujawniona.
@doreczycielprawdyzosiedli: było o tym wiele razy, ubarwiał, żeby dostać wyższe odszkodowanie, myślisz że więzienie to jak w symetrii słynnej? większość więźniów ma w d.... kto za co siedzi, nie ma żadnych prawilniakow itd., każdy chce mieć spokój pod celą, bo za awantury od razu lecą kary na wszystkich
było o tym wiele razy, ubarwiał, żeby dostać wyższe odszkodowanie, myślisz że więzienie to jak w symetrii słynnej? większość więźniów ma w d.... kto za co siedzi, nie ma żadnych prawilniakow itd., każdy chce mieć spokój pod celą, bo za awantury od razu lecą kary na wszystkich


@jimlahey: Tego nie wytłumaczysz wykopkom wychowanym na tym, co zobaczyli w TV :)
@jimlahey: XDD ja #!$%@? gościu. Kolega siedział w Iławie i miał typa na celi za zabójstwo i gwałt na dziewczynie, ale nikt go nie ruszał to jest fakt. Ale nie jadł normalnie tylko na kiblu, miał jechane i zero pomocy od kogokolwiek. Wszyscy czekali na sprawe, wiec jak potem sam nie siedział to miał jeszcze gorzej. Nie gadaj mi, ze nie był gnębiony przez współwięźniów proszę Cię. @TatoAktywny: Pytaj się
Jasne, jemu by się przypadkiem upiekło. Skazali go na 25 bo mu „udowodnili ponad wszelka wątpliwość”. Gdyby była kara śmierci to by zwyczajnie teraz był w piachu


@Desperated: Dostał 25 lat, nawet nie dożywocie. Twierdzisz że dostałby karę jeszcze wyższą, niż nie dostał a była dostępna. xD
Trzeba powiedzieć jasno: Jesteś i..... :D