Wpis z mikrobloga

No tak, 25 lat, co to za kara, żadna xD


@Desperated: Ty to do mnie napisałeś? Chyba się zakałapućkałeś. xDD
Przecież pisałem że to jest i tak stracone życie, niezależnie że nie była to kara śmierci.
Jeszcze wyjdzie, że jesteś przeciw karaniem jakimkolwiek. xDDD

"A idiota tutaj jest tylko jeden."
Zgadza się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Desperated: Wykazałem ci totalny błąd w twojej ocenie "co by dostał", to zostało ci skupienie się na obrażaniu. :P

Jakie wróżenie z fusów? Zdaje się, że ty coś chciałeś wróżyć, tylko ci nie wyszło.
I zapoznał się z jakimi dokumentami? Sądowymi? Strażnik to nie policjant ani sędzia.


@kaaban: Nie pamiętam już jakie to dokładnie były dokumenty, bo książkę czytałem spory kawałek czasu temu, ale z tego co kojarzę, strażnicy pełniący funkcje dowódcze (a więc raczej ci wyżsi stopniem) mają dostęp do jakiejś dokumentacji, z której mogą wyczytać wszelkie niezbędne, ale dość szczegółowe informacje na temat osadzonego. Jest tam informacja za co dokładnie gość siedzi (może
@Mia900: Szacun dla policjanta, który uwierzył i pomógł prawdzie wyjść na jaw. Gdyby nie on, to chłopak odsiedziałby wyrok i do końca życia żył z łatką gwałciciela i mordercy.
@kaaban a żeby skazać kogoś za zabójstwo nie trzeba niezbitych dowodów? Przecież rozchodzi się o to, że zawsze może się znaleźć ktoś, kto niesłusznie wyda wyrok, byleby np tylko "rozwiązać" medialną sprawę.
@zeMadafaka: Komenda nie mógł być w miejscu zbrodni bo był w domu we Wrocławiu gdzie spał. To było logistycznie niemożliwe, nikt go nie widział w Miłoszycach, a 12 osób w tym jedna zawsze trzeźwa była z nim w jednym mieszkaniu. By wyjśc, musiałby przejść przez pokój gdzie siedzieli.

Sąd i prok stwierdził, że dowody z badań DNA, zapachu, odcisków są "magiczne" ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mimo
@kaaban: przeciez oddzialowy ma wglad do twoich papierów i celówki wie za co siedzisz bo to on ci najczęściej przydziela cele a nie wychowek bo czesto bardziej ogarnia kto gdzie siedzi zreszta gada z wychowawca. A kary smieci by komenda nie dostal bo on nawet dozywocia nie dostal, chociaż prawda jest taka ze dozywocie jest psychiczne wieksza torturą niz KS