Wpis z mikrobloga

Niezle #!$%@?, stara wysrala mnie z peezdy i teraz musze #!$%@? na etacie u janusza do konca zycia, wystarczajaco zarabiajac zeby nie zdechnac z glodu, a za malo zeby godnie zyc

Do tego #!$%@? wzrost, morda, brak kontaktow z innymi, odrzuczenie, brak motywacji do czego kolwiek i jak takie gowno nazywac zyciem??

Serio kryteria narodzin powinny byc zaostrzone, prawda taka jak nie rodzisz sie w top 10% (geny, zamoznosc rodziny) to zycje jest meka, z lekkimi przejasnieniami hendoistycznymi dajace iluzje wolnosci i dorbrobytu

#takaprawda #zalesie #przegryw #depresja
  • 33
@Rampo: #!$%@? w jednym zakladzie przez cale zycie, juz tak pracowalem w jednym zakladzie od 20 roku zycia do stycznia 2020 po czym mnie #!$%@? bo zaczelem coraz bardzej olewac tamta robote i #!$%@? sie i dobrze ze mnie #!$%@?, teraz maksymalne 1-2 lata w 1 zakladzie
@Rampo: w tym zakladzie pracowalem jako slusarz i po 5 latach jak odchodzil brygadzista #!$%@? mnie na magazyn bo mlody brygadzista nie chcial mnie w swoim zespole , ale starzy pracownicy caly czas mi #!$%@? no gdzie ci bedzie lepiej jak nie tu itp i przez tych ludzi stracilem kilka lat zycia, moglem odejsc po 1 umowie i #!$%@?
@prawiczek92 mi to samo #!$%@? bo 3k zarabiałem robota 8h bez sobót to dla nich był raj
Ale umowa mi sie skończyła na chacie powiedziałem ze nie przedłużyli jeszcze zasiłek dla bezrobotnych brałem a tera przy meblach robie tam przynajmniej sie mogę czegoś nauczyć
@prawiczek92 w zawodówce sie szkoliłem na slusarza zostałem po praktykach ale nie wytrzymałem psychicznie z takim dziadem 30lvl co mnie tępił i zwolniłem sie po miesiącu w domu chcieli mnie #!$%@?ć ale robote przy łopacie 2 tygodnie później znalazłem
@veneficuss: No i co zrobie? Jak dobrze pojdzie to max bede jakims programista 15 k za 10 lat xD Z tego nawet sobie mieszkania nie kupie bez kredytu, i do konca zycia i tak bede musial #!$%@?
Do tego genow juz nie zmienie, do konca zycia bede mial #!$%@? ryj, niski wzrost i problemy psychiczne
@kamilek98PL: XD większość rzeczy zmienisz w mordzie operacjami, kto ci każe być programista 15k? Bądź programista 15k dolarów za granica, po co kupowac mieszkanie? Niski wzrost? Jaka różnica dupy wyrwiesz i tak na zaradność. Ale jak wolisz się użalać nad soba to prosze bardzo.