Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy jakiś moderator tu jeszcze pracuje, ale jeśli tak to powinni was po prostu #!$%@?ć.


@TragiKomediant: tak, oczywiście, bo to wina moderatora, że jak w sobotę ma grafik od 8 do 16, to zamiast o 4 rano usuwać porno wrzucone przez Rumuna to sobie śpi i odpoczywa, karygodne! Masz rację, powinni ich wyrzucić z roboty, że nie pracują 24h.

Brawo, logika wypowiedzi przeciętnego wykopka oczywiście nie zawiodła. Jak zawsze.
@Quenas: @Raum wystarczy i dziwne, że wykop tego nie robi. Niemniej jednak OP drze ryja że ludzie zamiast pracować w środku nocy poza swoją zmianą to sobie śpią, Irracjonalne. To jest ten sam poziom co Janusz, który ma pretensje do kasjerki w Lidlu, że piwo podrożało o 50 groszy.
@SebastianDosiadlgo ja pitole xD myślisz o wykopie w kategoriach jakiegoś forum php by przemo, na którym moderacja działa charytatywnie? Wykop to jeden z większych portali w Polsce, generujący miliony monet. Myślę że Michała stać na moderację 24h, tym bardziej że chyba wszyscy wiedzą co tu się odbywa w nocy. Najgorzej że moderacja nic z tym nie robi aż do godzin późno porannych.
Najgorzej że moderacja nic z tym nie robi aż do godzin późno porannych.

Ty masz jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem czy z kojarzeniem faktów?

W Twojej wizji, jak rozumiem, to jest tak, że siedziba wykopu od 22 do 8 rano jest wypełniona moderatorami, do tego jeszcze 10 hindusów zatrudnionych z Delhi, ale zamiast usuwać wpisy Rumuna to całą noc piją kawkę i grają w cymbergaja, tak?

Jesteś niepoważnym człowiekiem.
Nie rozumiesz,
@Dalegor_: no... już to widzę. Resetowanie haseł miliona kont.

Wyobrażasz sobie, że np. gmail albo facebook postanawia "zresetować hasła" na wszystkich kontach?
Zresetować hasło wszystkim użytkownikom to możesz jak masz forum phpBB dotyczące Opla Corsy.
Przy naprawdę dużych projektach coś takiego jest niedopuszczalne.

wymuszenie resetu haseł (choćby za pomocą maila)

No i to też by nie pomogło. Rumun wbija na stare, najczęściej zapomniane konta. Pewnie właściciele tych kont, które shakował, to