Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zoriuszka: a a ale khurva jestem KIMŚ, rozumiesz, KIMŚ, bo place więcej za premjóm uber jedzenie z dupy koczkodana z nawozem z fiuta dwugłowego jednorożca, nie to co hehe biedaki p0laki robaki HEHE.
Znaczy się no jedno trzeba przyznać - odmrażane pączki z marketów to jest szajs dobry na co dzień. Raz na rok można spróbować czegoś lepszego.


@josedra52: nie do końca się zgodzę, w Tłusty Czwartek są chore kolejki przed tymi lepszymi cukierniami to raz, a dwa nawet w tych polecanych miejscach zdarza się, że idą na ilość na święto pączka i zdarzą się mniejsze lub większe wpadki.
@Rozbojnik_Alibaba: Wiesz dlaczego taki marketowy pączek tak bardzo ci smakuje ? Bo jest nafaszerowany spulchniaczami, polepszaczami i innymi konserwantami tak żeby przetrwał stan zamrożenia i jednocześnie po upieczeniu był mega puszysty i nie czerstwiał następnego dnia. Przypuszczam, że nie spleśniałby nawet po kilku miesiącach jak kanapki wyjęte z plecaka po wakacjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no jak kisne z tych wielkich smakoszy pączków za 5zł sztuka.

Jak zapłacisz mniej, OINK chrummm, to jesteś śmieciem jedzącym pasze rEeEEEE kwiiii

#tlustyczwartek

JAKIM PRAWEM KOMUŚ SMAKUJE COŚ, CO DLA MNIE JEST ZA TANIE?!!1


@Rozbojnik_Alibaba: W życiu nie zaobserowałem tego na przykładzie pączków, ale tego typu zachowania dotyczą chyba każdej branży.