Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PDCCH: samochód to 206 z 2001 roku, 1.4 benzyna. Nie odpala a rozrusznik kręci. Mechanik mówił, że BSI bo nie łączy się z komputerem ale w sumie on przez tydzień zastanawiał się co z tym samochodem zrobić i go nie tknął więc jakby jego wersja mnie nie interesuje. Ogólnie samochód palił wcześniej od strzała. Pojechałem na myjnię i nie odpalił. Wszystkie światła działają, klakson, kontrolki, godzina, wycieraczki, licznik kilometrów pokazuje dobrze.
@Syn_Krzysztofa: to skrzynka bezpiecznikow w komorze silnika BSM. Bsi to modół komfortu, też ma bezpieczniki. Siedzi w bagażniku, albo gdzieś w okolicy konsoli.
W bsm może znajdowac sie bezpiecznik zasilania bsi, sprawdź w rozpisce bezpieczników.
@Syn_Krzysztofa: a to wszystkie bezpieczniki miałeś sprawdzone? ostatnio w innym aucie miałem dokładnie takie same problemy i okazało się, że dla komputera silnika były 2 bezpieczniki z czego jeden spalony
miałem to samo u siebie, też pug 2001, tylko że full mux, sprawdź czy po przekręceniu na zapłon wskaźnik od temperatury się podnosi na pozycję zero, jak tak to ecu dostaje napięcie i problem gdzieś indziej, np pompa paliwa, jak się nie podniesie to na 99% ecu nie ma zasilania i przegniła wiązka pod skrzynką filtra powietrza od strony zderzaka