Wpis z mikrobloga

Przez aferę ze shadowbańcem zrobiło się bardzo nerwowo na jutubie! Oto przedwczoraj wierny widz znanych majstrów postanowił zrobić dla nich zrzutkę (link do filmiku: https://youtu.be/XprJ1loV4aA?t=180). Nie minęły dwa dni, a zrzutka już "została usunięta przez użytkownika". Nie wiem, co się stało, nie wiem, dlaczego majstry histerycznie reagują w komentarzach na "porównywanie ich do Łukasza" - przecież widz chciał dobrze, chciał tylko pomóc swoim ulubionym jutuberom! Może to był nawet ten sam widz, co założył zbiórkę na HDS-a? :)

Faktem jest, że ten kanał można ostatnio pomylić z Telezakupami, ale... Ludzie, nie bądźmy wilkami dla jutuberów! Oni się dla nas obnażają, więc nie żałujmy dla nich grosza na nowej projekty! ;)

#lukaszbudowlaniec
berman - Przez aferę ze shadowbańcem zrobiło się bardzo nerwowo na jutubie! Oto przed...

źródło: comment_1612966410lovcTYxqq5a592pKu0XvLi.jpg

Pobierz
  • 62
@berman: pozatym jak widzę takie coś

SZKODA ŻE KOZACKA KREW TUDZIEŻ POSTKOMUNISTYCZNA ŻÓŁĆ SĄCZY TEN NARÓD OD KRÓLÓW WYWODZĄCY SIĘ. TAKA TYPOWA POLSKA MENTALNOŚĆ - NIC WIĘCEJ.....


to jakoś nie wzbudza to we mnie zaufania co do zdrowia psychicznego osoby tak piszącej...
@berman: Tak, o nim myślałem. Zabrakło jeszcze wzmianki o Żydach i chemitrailsach na niebie. Rozumiem jego rozgoryczenie ale bez przesady. Rozumiem też Majstrów dlaczego sobie tego nie życzyli - zawiść ludzi (a wykopków w szczególności) nie zna granic. Już przecież ktoś się tutaj odgrażał że następnymi do likwidacji z Jutuba będą Majstry.
Skąd wiesz, że majstry sobie nie życzyli?


@berman:

RAZEM Z INWESTORAMI PODJELIŚMY DECYZJĘ O USUNIĘCIU ZRZUTKI.

INWESTORZY NIE SĄ GOTOWI NA HEJT WYLEWAJĄCY SIĘ Z MINITORA.

SĄ TO WSPANIALI LUDZIE, KTÓRZY PRZEZ TO CO DLA WAS ROBIĄ NIE ZASŁUŻYLI NA TAKIE TRAKTOWANIE.

MOIM SKROMNYM ZDANIEM - NIE DOROŚLIŚCIE DO CZASÓW, W KTÓRYCH PRZYSZŁO WAM ŻYĆ.
@NiebieskiWStringach: Czyli najpierw się na zbiórkę zgodzili (bo widz na pewno z nimi to konsultował), a potem się wycofali, bo hejt. Poczytałbym ten hejt, nigdzie go nie widzę...
A do tej drugiej kwestii - możesz podrzucić linka do wypowiedzi, że będą "następni do likwidacji"? To jakaś ciekawa sprawa :)
@berman: jedyny plus że na początku filmu masz wyraźnie napisane że film zawiera promocje produktu. Bo taki Łukasz zawsze mówił że nigdy żadnych lokowań i współprac, chyba że na jego zasadach. No i tak na pewno był Snickers i Farys, a ile na tych jego zasadach ukrytych np. Agata Meble/Castorama, tego nie wiemy.
Zbiórka raczej skazana była by i tak na fiasko a tak przy najmniej paczki ludzie ślą i jest wesoło. Sam chciałem im coś wysłać ale ze względu na ograniczenia gabarytowe paczkomatu fanty nie zostały przekazane.

Co do MarioREKLAMY to chłop za chwilę będzie od producentów ubrań chciał kasę dostawać ( ͜͡ʖ ͡€), filmy ma fajne te które bez czytania i narracji nagrywa, jest beka.
@Krakem: Często ich oglądam, więc już wyczuwam, co kupili, a co dostali. To powiadomienie na początku filmiku jest trochę mało widoczne, szybko znika - jak poczytasz komentarze, co jakiś czas ktoś pisze, że powiadomienia nie widział. A z tym porównywaniem z ŁB to raczej chodziło o zrzutkę (tam na HDS-a a tu na kampera/budynek) albo o konkursy - też nie widać wszystkiego, bo skasowano część komentarzy.
berman - @Krakem: Często ich oglądam, więc już wyczuwam, co kupili, a co dostali. To ...

źródło: comment_1612969574mrFStsKIUaGsiV9CDUvT6M.jpg

Pobierz
@berman: Współprace mi nie przeszkadzają dopóki są jawne i ktoś się z tym nie kryje. Dali ci LED'y czy Yato to spoko, ale niech będzie to na początku filmu jasno powiedziane - nie ma się czego wstydzić.
A zbiórki to odrębna sprawa, ktoś ma życzenie to niech wpłaca, ale organizowanie zbiórek przez samych twórców dla siebie (jak Łukasz) nie powinno mieć miejsca. To już lepszym wyjściem jest patronite.
@Krakem: Łukasz nie założył zbiórki sam dla siebie, ani nie wpadł na ten pomysł - jakiś widz na to wpadł i założył, a Łukasz dłuuuugo się opierał, zastanawiał z odcinka na odcinek, czy zgodzić się na tą zbiórkę (było to na budowie domu konkursowego w lesie w Okonku). O ile dobrze pamiętam, nawet Stokrotki i chłopaków pytał ;) Taka jest wersja oficjalna.
Faktycznie, dziwne zachowanie ze strony to dziś robimy oraz odpowiedzi na komentarze oglądających. Oni usunęli zbiórkę przez opinie ludzi czy mało wpłacano?
I tak, Łukasz to sprytnie robił, widział jak podejść mówiąc niby "nie nie nie nie chcem" ale już z tyłu zacierał rączki i wyciągał po więcej, tak samo jak z subami. JA NIGDY NIE PROSIŁEM, ŻEBYŚCIE SUBSKRYBOWALI TEN KANAŁ BO JA JESTEM PORZĄDNNY, A NIE TAK JAK TE YOUTUBERKI PROSZĄCE