Wpis z mikrobloga

@mrcon: Dolnyśląsk - wszystko zdalnie - mamy już kilku mirków #15k. Jeśli chciałbyś zobaczyć cennik zapraszam na PW.

W cenie nie tylko księgowość - mamy w zespole doradcę podatkowego, brokera, radcę prawnego, doradcę od ubezpieczeń firmowych - wszystko dla przedsiębiorcą łącznie z finansami i kredo
@mrcon: ja polecam zdalną InFakt. Rejestrujesz się dzwoni Twój potencjalny księgowy i podejmujesz decyzje czy Ci odpowiada. Mają fajny serwis www i świetną aplikację z odczytywaniem faktur
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@villager: jedyny problem jaki to tak pory miałem to odliczenie w zaliczkach straty za poprzedni rok(nie da się, można samemu sobie odliczyć lub na koniec roku), ktoś tutaj migrował się w wfirma na Infakt, więc jest to jakaś wskazówka. Jest jeszcze iFirma i tutaj nie wiem co lepsze. Mi interfejs inFaktu przypadł do gustu a oglądałem przed wyborem screeny innych. Największa przewagą jeśli chodzi o Infakt i samodzielnie prowadzenie to odczytywanie
@zibizz1: to jest spieprzone. jak ten bot ci "zaksięguje" fakture 5 sekund po wrzuceniu, często błędnie, to nawet nie da się tego edytować. problem polega na na tym że mimo że wrzucam faktury na bieżąco to przed zaksięgowaniem miesiąca przez księgowego jest kompletny #!$%@? i jest zerowa widoczność w to co się dzieje w firmie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@villager: a widzisz, bo ja nie mam księgowego, i bot mi nie księguje tylko ja. Po wyrzuceniu, klikam ksieguj, sprawdzam czy wszystko się zgadza, potwierdzam i gotowe. Myślałem że w przypadku z księgowym to on robi dokładnie to co ja, wbija się na początku miesiąca i ogarnia wrzucone dokumenty.