Wpis z mikrobloga

Przerażające ile na tym portalu jest dzbanów komentujących, że bardzo dobrze ze TVN/Polsat/Onet/Wyborcza nie działają bo „hehe to g---o, mogliby już tak zostać” albo „i tak nie oglądam”. Nawet nie wiem czy rzeczywiście jesteście takimi debilami, trollami czy wyborcami PiS.

Napiszę tak - mam nadzieję, że wam zakłady pracy pozamykają bo hehe ja i tak tam nie pracuję wiec mam to w dupie jak wszystkie firmy poza tą gdzie ja pracuje upadną, a jak wam PiS mieszkania przejmie i wyrzuci was na ulicę to jeszcze lepiej bo i tak tam nie mieszkałem, a pewnie wystrój wnętrza był c-----y wiec zajebiście ( ͡ ͜ʖ ͡)

#media #mediabezwyboru #tvpis #bekazpisu #protest #tvn #polsat
pablooooo - Przerażające ile na tym portalu jest dzbanów komentujących, że bardzo dob...

źródło: comment_1612945120qXivCZMzmfa1r9xyzRRhED.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Napiszę tak - mam nadzieję, że wam zakłady pracy pozamykają bo hehe ja i tak tam nie pracuję wiec mam to w dupie jak wszystkie firmy poza tą gdzie ja pracuje upadną, a jak wam PiS mieszkania przejmie i wyrzuci was na ulicę to jeszcze lepiej bo i tak tam nie mieszkałem, a pewnie wystrój wnętrza był c-----y wiec zajebiście ( ͡ ͜ʖ ͡)


@pablooooo:
  • Odpowiedz
@taktoto: no ale wtf ? przecież hotel działa tylko został zamknięty przez nasz ukochany rząd na mocy rozporządzenia związanego z pandemią - a media trąbiły non-stop o problemach branży hotelarskiej i gastronomicznej - dlatego tak ważna jest wolność słowa i wolne media ...
  • Odpowiedz
  • 0
@ROXTES: Ma to być nawiązanie do radości/obojętności niektórych na to, że obecnie pewne media zawiesiły działalność w proteście, a w przyszłości mogą upaść „bo i tak nie oglądam i nie czytam tego, wiec mnie to nie dotyczy” „a ta stacja to jest taka i owaka wiec niech już zostawia na zawsze czarne tło z białym napisem, bo ja nie oglądam”
  • Odpowiedz
@pablooooo: Kumplu, im prędzej zdasz sobie sprawę z tego, że większość ludzi to motłoch i robactwo o inteligencji pantofelka tym lepiej będzie dla Twojego zdrowia psychicznego. Dla nich nie ma ratunku, będą żreć gruz i cieszyć się, że dzisiaj wyjątkowo kruchy.
  • Odpowiedz
Ja to się zastanawiam, kto na ten PiS głosuje, bo kogo nie zapytać to jest „Nie, No co ty. Ja na PiS? W życiu”. A poparcie k---a rośnie. Tak samo było z tym debilem Dudą, kogo by nie pytać, to wszyscy na Trzaska głosują, a koniec końców ten magazyn chromosomów i tak wygrał ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz