Wpis z mikrobloga

O ja pierdole.
Masz depresję? To zacznij rozmawiać z wymyślonym panem, on jest najlepszym psychologiem. A w ogóle to jest MODA na depresję i jak nic ci nie brakuje to jakim cudem NAGLE zaczyna Ci być źle? I za dużo czytasz "nie spoko rzeczy", które oddalają Cię od Boga i to przez prowadzi do depresji.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Gdzie ja kur
wa żyje xd
#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkatoli #neuropa #4konserwy
fanmarcinamillera - O ja pierdole. 
Masz depresję? To zacznij rozmawiać z wymyślonym...
  • 30
  • Odpowiedz
@Thexil: Jedna taka dosłownie stalkowała mojego niebieskiego w technikum, jakieś krzywe akcje z nagrywaniem z ukrycia i konspirowanie z pedagogiem, żeby wzywał ich obu do swojego gabinetu w tym samym momencie xD Nawet jak z nią pogadałam to do końca patrzyła na mnie z mordem w oczach, aż w końcu zmieniła szkołę :’D Oaza to jakiś inny rodzaj choroby psychicznej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@aPimpNamedSlickback: ee nie znam żadnej z oazy. Raczej katolicy jacyś ortodoksyjni :D No ale ta która ślub teraz bierze to o #!$%@?. Urojenia miała xddd coś sobie potrafiła wmówić i od tak przekreślić kumplowanie się przez rok bo jej się coś wydawało i swoje wiedziała xdddd
  • Odpowiedz
@kleopatrixx:

Nadal lepiej niż rozmawiać z transseksualnym gejem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lepszy transseksualny gej niż konserwatysta o ograniczonych horyzontach negujący wszystko co nie ma korzeni w chłopskim rozumie i atakujący wszystko co zaburza jego wizję świata w której nie ma miejsca na naukę i wolność.

@OdcienSzarosci:

Albo podawac dziecku hormony, by wyrosly mu cycki xD


Nie ma w tym nic głupiego ani śmiesznego dla osoby
  • Odpowiedz
Lepszy transseksualny gej niż konserwatysta


@nie_tak_szybko: Stawiasz ludzi chorych psychicznie wyżej niż normalnych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgodziłabym się, że każdy jest człowiekiem, każdy zasługuje na szacunek i zrozumienie, ale że są lepsi?
  • Odpowiedz