Wpis z mikrobloga

@ciupaplik: @alteron: własnie planuję poczekać trochę, zamknąłem jedną rzecz, która oscylowała ciągle koło ceny sprzedaży/kupna i zwolniła mi się kasa, po tej cenie jeszcze nie chce kupować + chce zobaczyć jak ta akcja z hakerem się rozwinie, 250 brzmi jak fajny moment na wejście
@michael93pl: ja co jakiś czas dorzucam a jak sporo urośnie to realizuje. Z ostatniego rajdu na 300 ilestam sporo wpadło. Niestety skusiłem się przy 300, teraz też dorzuciłem. Jak spadnie to będzie kolejny pakiecik :). Spółka w rok da mi sensowny zarobek myślę, kasy nie będę potrzebował raczej więc może leżeć. Tyle co się kółeczek wykręciło na cdpr to już człowiek z przyzwyczajenia kupuje xD
@michael93pl: Jak chcesz płacić okup to ładuj się teraz po migdały. Ja jeszcze czekam ja i sporo innych wykopków. Zrobiłem u siebie ankietę i spójrz jakie są nastroje. Większość Mirków chce się pakować 230-250 ziko za akcje. Za dużo złych informacji w ostatnim czasie by uważać to za przecenę. Odnoście raportu to na dwoje babka wróżyła. Oby się nie podzielili losu XTB po raporcie. Z pozytywnych informacji za wzrostem to doszukiwałbym
@czasnawykopki dzięki za lepsze nakreślenie o razu, nie wiedziałem o tym Sony, mój błąd, faktycznie może być jak mówisz, choć generalnie wierzę, że oni w końcu dopracują tę grę, był hype, spadli trochę z rowereka ale wciąż potrafią zrobić grę AAA, choć każdy kolejny projekt Eddie trudniejszy w przedsprzedazy
@michael93pl: Oczywiście. Ja ciagle uważam, ze to dobry papier i będę chciał na nim zarobić ale jak pisałem i koledzy u góry. Może lepiej poczekać chwilę. Dla mnie na obecną chwile papier mimo spadku poniżej 300 parzy w ręce. Nawet jak już zdarzają się skoki to kilkuprocentowe a kurs ostatecznie i tak leci. Jak chcesz Miras ryzykować i pare groszy na spekulacji zarobić to próbuj. Ja chwilowo się wstrzymuje.
@czasnawykopki: nie mam jakichś specjalnych założeń. Ostatnio kupiony pakiet za 269 i wcześniejszy za 280 ale mniejszy sprzedałem po 340 jakoś i nie miałem innego. Na spadku wszedlem po 300 jak wyhamowało i kupiłem dzisiaj, równy wolumen, przy 272. Kolejny ew. kupie poniżej 260