Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD ktoś powinien mu wytłumaczyć że to nie chodzi o to że temperatura będzie rosnąć i nie będzie zimy tylko ze zmiany pogodowe będą coraz bardziej gwałtowne i jednego roku w styczniu będzie +2 a w kolejnym roku -20 albo w ciągu jednego miesiąca +10 i -10

No ale nikt tego nie wyjaśnił i teraz będzie hurr durr gdzie to ocieplenie ()
właśnie odświeżałem sobie i miałem rozkmine czy Korwin już wstawił jakiś post ze globalne ocieplenie jest git bo mu się nie chce odśnieżać podjazdu


@spac234: częstym argumentem używanym przez denialistów klimatycznych jest fakt że w przeszłości klimat również się zmieniał.

Zapominają tylko o fakcie że nie była to zmiana spowodowana przez jeden z żyjących gatunków oraz wiązało się to zazwyczaj z masowym wymieraniem.
Libki koedys wpadły na pomysł jak rozwiązać problem głodu na świecie sztucznie zmieniając kwotę potrzebną do dziennego przeżycia. Teraz jest to 1.99 dolara.

Jesteś w stanie przeżyć za tyle?


@JAI2L9LAD: Wdajesz się w jakiś przepychanki do których w ogóle mnie nie ciągnie ale widać taka tutaj kultura dyskusji. Ja naprawdę się zastanawiam, kiedy jest sens powiedzieć, że mowa o jakimś głodzie, tak by sprawa nie była przegięta w jedną albo drugą
@lizakoo: Akurat jest możliwe że dalsze topnienie lodowców może doprowadzić do zlodowacenia Europy, prąd ciepłej wody która ogrzewa kontynent może zaniknąć. Wtedy przy globalnym ociepleniu pół europy zamieni się w lodowiec