Wpis z mikrobloga

śmieszy mnie jak prawaczki ostatnimi czasy wszędzie gdzie się da na wykopalisku w postach związanych z pisem nazywają prawo i sprawiedliwość partią katolicko lewacką, katolewicą xD co to w ogóle znaczy, ktoś wyjaśni? rozumiem ze chcą nadać temu - na chwile obecną - mało popularnemu frazeologizmowi negatywny wydźwięk, chcą odciąć pojęcie prawicy od pisu, wybielić konserwatyzm poprzez przyrównanie pisu do złego lewacta? czy to odpowiedź na poszerzającą się popularność nomen omen ideologii lewicowej (cokolwiek by ona nie znaczyła) ostatnimi czasy wśród najmłodszych wyborców (wiek 18-24), nędzna próba naprawienia reputacji po beznadziejnych rządach prawicowego pisu, przez zmarnowane przez nich dwa elektoraty? i jak grupujemy cząstki -kato i -lewica, która jest godna pochwały a która warta splunięcia? myślę że obie strony podziału odpowiedzą tendencyjnie; to jest przecież temat na jakiś referat, zaczynając od przedstawienia pojęcia katolewicy, socjalistycznego chrześcijaństwa czy jak zwał tak zwał
#bekazprawakow #neuropa #bekazpisu
minecraftkoxik2008 - śmieszy mnie jak prawaczki ostatnimi czasy wszędzie gdzie się da...

źródło: comment_1612843614gQAtWnsrwgyfOzLWhboKnR.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To nie jest trudne do stwierdzenia, wystarczy zaobserwować czy polityka społeczna postępuje zgodnie z kierunkiem odkryć nauk społecznych czy w przeciwnym kierunku. Jeżeli zgodnie z kierunkiem to jest postęp, jeżeli w przeciwnym kierunku to jest uwstecznienie.

A jaki jest kierunek odkryć nauk społecznych? Jak to wychodzi w USA, które robi coś dokładnie odwrotnego do wyników tych badań? USA jest obecnie na kursie skrajnie prawicowym wg ciebie? Możesz mi podać przykład państwa lewicowego? xD

W ogóle co to za prymitywne myślenie z twojej strony, że lewica to od razu komunizm xD?

Stary dziadek z Żoliborza mi buduje pod nosem komunizm, a ty się pytasz co za prymitywne myślenie xD. No k---a, może boje się o moją przyszłość, biorąc pod uwagę, że ostatnim razem takich "kułaków" jak ja komunizm zsyłał na Sybir?

Zobacz
  • Odpowiedz
Nie rozumiesz, ze stwierdzenie "postępować zgodnie z kierunkiem odkryć naukowych" to nie znaczy dosłownie poruszać się zgodnie z kierunkiem jakiegoś wektora w znaczeniu fizycznym xD? Odkrycie samo w sobie nie ma kierunku, to nie wektor.

A co to znaczy dosłownie? Dogadamy się prościej, jeśli będziesz wyrażał się bardziej precyzyjnie.

W komunizmie nie ma własności prywatnej. W jaki sposób Kaczyński coś takiego wprowadza xD?

K---a, no nie wiem. Upaństwowił sporo mediów, teraz ma
  • Odpowiedz
wszystkie partie w polsce są za rozdawnictwem i socjalizmem ¯\_(ツ)_/¯ pozostaje je dzielić na liberałów i konserwatystów (lewica i prawica) dlatego pis to prawica.
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException:
Mogę, ale wiem, że nie ma sensu, bo jesteś niezdolny do myślenia abstrakcyjnego. ¯\_(ツ)_/¯

Na tym polega dyskusja a nie na wstawianiu głupich obrazków

Zacząłem od normalnej dyskusji, to ty postanowiłeś zrobić z siebie idiotę typu 'to nie jest prawdziwy komunizm' xD. A teraz się jeszcze czegoś ode mnie domagasz. Ja się z kolei domagam od ciebie tylko rozumu.
  • Odpowiedz
Jeżeli wszystko jest upaństwowione to co najwyżej można mówić właśnie o totalitarynym faszyźmie, zależy jeszcze od sfery światopoglądowej, ale w przypadku pisu się to zgadza bo jest kult wodza, władza autorytarna, niechęć do obcych ideologii itd


@LazyInitializationException: Jak w ZSRR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz