Wpis z mikrobloga

taki trochę #offtop Jakich znacie fajnych youtuberów prowadzących luźne inwestycyjne/finansowe vlogi? Na pierwszą myśl przychodzi od razu Graham Stephan ale według mnie jest taki lekko sztuczny. Robi fajne merytoryczne materiały ale zdecydowanie wolę kanał Andrei Jikh który zdecydowanie jest moim faworytem. A wy jakie macie typy?
#inwestycje #kryptowaluty #gielda
  • 7
@Atomus: Czasem fajnie sobie posłuchać o aktualnych wydarzeniach z innej perspektywy - tak w ramach relaksu. Więc nie uważam, że to szkoda czasu. Nie chodzi mi o kanały gdzie mówią "kup to bo to pewny zysk" tylko raczej "widzieliście #gme? niezła inba co?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bejro: zamiast coś przefiltrowanego przez jakichś typków z YouTube czytam info na branżowych portalachh, to samo co oni czytaja i często zniekształcają albo niedopowiadaja :) wiedza tak ale niekoniecznie z takiego źródła.
@Atomus: Nie chodzi mi o kanał do pozyskiwania informacji. Jak szukam konkretnych danych to sobie przeglądam raporty okresowe, zacksa i ewentualnie investing. Chodzi mi o coś luźnego tylko na taki temat żeby sobie obejrzeć coś choć trochę konstruktywnego a nie ekipę Friza xD