Wpis z mikrobloga

Tradycyjnie lecimy z oceną #mieszkaniedeweloperskie. Mieszkanie jako "odpadek", który nie schodzi i zastanawiam się dlaczego. Co ja bym zrobił na dzień dobry to wywalam ściankę i robię otwartą kuchnie z wyspą ale może być trochę problem z umieszczeniem wtedy kanapy i TV. Zamiast wc garderobę. Mieszkanie "dwustronne" północ/ południe. Przeraża mnie ten korytarz 10 m2, który wydaje mi się trochę za duży ale może mi się wydaję.
#nieruchomosci #mieszkania #remonty #nieruchomosc
Kermii - Tradycyjnie lecimy z oceną #mieszkaniedeweloperskie. Mieszkanie jako "odpade...

źródło: comment_16128165901p72MNzlI22kO2gI0K1NCB.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kermii na jakiej podstawie stwierdzenie, że to mieszkanie to odpadek? Z potencjalnych wad poza dużym korytarzem - pokoje nie są jakieś niewiarygodnie duże jak na ten metraż, szczególnie ten 9,8 metra (często w podobnym metrażu można dostać około 13 metrów kosztem mniejszego korytarza). Do tego dodałbym fakt, że prawa strona balkonu jest cała zasłonięta wystającą częścią bloku, także za dużo światła od strony zachodu tam nie będzie oraz odległości miedzy blokami
  • Odpowiedz
@Gonzo34: Kolega widzę w temacie odnośnie Grabiszyńskiej, też oglądałeś już to mieszkanie ;)? Dzisiaj miałem do nich dzwonić, żeby dopytać się właśnie o odległości do etapu drugiego ale jak mi odpowiedziałeś to wszystko wiadomo. A odnośnie stwierdzenia o "odpadkach" to niestety ale nic nie zostaje wolnego bez przyczyny i tak jest w każdej ofercie deweloperskiej, wszystkie najlepsze oferty schodzą bardzo bardzo szybko.... Tutaj to co napisałeś jest chyba głównym powodem
  • Odpowiedz
@Kermii zapoznawałem się z tematem :) Co do odpadu to oni na stronie mają przykładowe rozkłady z wybranym piętrem, także tym się nie sugeruj. Jak zadzwonisz do biura sprzedaży to może się okazać, że duża część mieszkań jest nadal wolna, bo sprzedaż 3 etapu ruszyła w zasadzie niedawno. Oddanie początek 2023 jak dobrze pamietam.
  • Odpowiedz