Wpis z mikrobloga

przypominajka jak zazwyczaj wyglądają kuce, które wstawiają te daremne obrazki z cyklu I LOVE BEING WHITE itp.

Prośba ode mnie: Nie dowartościowujcie się dokonaniami innych.

To, że Nikola Tesla, Pasteur i Alexander Graham Bell byli biali i dokonali rzeczy niezwykłych, naprawdę nie zmienia faktu, że marnujecie swoje życia, wegetując w małomiasteczkowych piwnicach u swoich starych i wypisując nienawistne dyrdymały w internecie na tematy kobiet, innych ras i "lewactwa". Wspomniani panowie zapewne byliby zażenowani gdyby, znając kontekst, zobaczyli czym próbujecie się dowartościować.

Większość ludzi innych ras, których anonimowo krytykujecie ze względu na własne frustracje oraz kompleksy, prowadzi szczęśliwsze życie od was. Przełknijcie tę pigułkę, spójrzcie w lustro i pracujcie nad sobą zamiast toksycznie zaśmiecać internet.

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm #bekazprawakow #konfederacja #bekazkonfederacji
Tywin_Lannister - przypominajka jak zazwyczaj wyglądają kuce, które wstawiają te dare...

źródło: comment_1612800867etJpNAhakgdJahE5zBFZPS.jpg

Pobierz
  • 36
Komentarz usunięty przez moderatora


zacytowałem (używając cudzysłowu...) w moim usuniętym komentarzu użytkownika @aulus, który w innym wpisie bardzo nieładnie określił panie protestujące przeciwko wyrokowi TK dot. zaostrzenia prawa aborcyjnego.

Stwierdziłem przy tym, że @aulus jest na tyle toksyczną osobą, że jest w błędzie jeżeli uważa, iż jego największe problemy dotyczą jego wyglądu, stanu portfela, czy poglądów politycznych, biorąc pod uwagę jakie rzeczy wypisuje w internecie.

gratulacje dla moderacji.