Wpis z mikrobloga

Jak mam byc szczera, to bardzo podoba mi sie to że policja i sanepid interweniuje w gastro. Robią to bezprawnie, prawdopodobnie w wiekszosci swiadomi tego, w dodatku muszą sie pod tym podpisac imieniem i nazwiskiem ale coz. rozkazy przelozonych to rozkazy, trzeba robic z siebie blazna zeby nie wyleciec z roboty.
Dlaczego mi się to podoba? A bo w koncu nawet funkcjonariuszom peknie zylka i sie zbuntuja, zarzadza strajk albo masowe wypowiedzania albo jakis pozew zbiorowy na przelozonych i ta formacja tez predzej czy pozniej jebnie i ani sanepid ani sam kaczor nie bedzie mial sie kim zaslaniac podczas protestow. Bedzie to piekny poczatek nowej Bolski :D

#przemyslenia #policja #sanepid #gastronomia #protest #lockdown #covid19 #koronawirus
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spidero:cos Ty. wiekszosc robi to z obawy o zwolnienie bo kredyty bo rodzina na utrzymaniu itd. i jednak stawiaja zapewnienie warunkow rodzinie/splacenie kredytu wyzej niz rigcz co sie im w sumie nie dziwie bo dla mnie dobro rodziny tez jest na pierwszym miejscu
  • Odpowiedz
@MangoZjem: jeśli stawiasz dobro rodziny bo zarabiasz jako krawężnik 2800 bo tylko takich wysyłają do knajp to po pierwsze żadnego dobra tej rodzinie nie zapewniasz, po drugie robisz z siebie kretyna za 2800, po trzecie 2800 można zarobić wykonując uczciwa, łatwiejsza robotę mając to samo wykształcenie. Zwykle pucowniki myślący że będą kiedyś komendantami xdd
  • Odpowiedz
to po pierwsze żadnego dobra tej rodzinie nie zapewniasz


@wiem_wszystko: po pierwsze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i lepiej 2800 niz 1900. poza tym jesli np. zona tez pracuje za podobny hajs czy jakikolwiek to lepiej miec 5600 niz 4500.

po drugie robisz z siebie kretyna za 2800, po trzecie 2800 można zarobić wykonując uczciwa, łatwiejsza robotę mając to samo
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: obejrzalam pare filmikow z interwencji i w zadnym policja nie wypisywala mandatow. sanepid nakladal kare i tyle, policja "jedynie" spisywala.

jak robią wbrew własnym poglądom to są zwykłymi frajerami


@wiem_wszystko: no to widocznie dla nich lepiej byc frajerem z praca niz prawilniakiem z glodujacymi dziecmi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MangoZjem: haha zakładasz że każdy kto pracuje na swoje dzieci jest albo frajerem albo kimś kto na te dzieci nie zarabia i one głodują. Są ludzie którzy godnie żyja bez buta innych osób nad sobą i nie wykonują ślepo ich rozkazów. Hehe Jacek idź do knajpy. Ale rozporządzenie. Idź idź bo będziesz mundur za swoje prał xddd
Druga sprawa to policja spisuje i wystawia zawiadomienie do sanepidu.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: yup, kolega wyzej ma racje:

Po ukończeniu szkolenia, policjant może liczyć na zarobki w wysokości 3,858 zł netto. Jeśli zostanie referentem, jego wypłata wzrośnie do 4 253 zł. Dzielnicowi i kontrolerzy ruchu drogowego zarabiali w minionym roku średnio 4 508 zł miesięcznie na rękę - wynika z danych policji.

zakładasz że każdy kto pracuje na swoje dzieci jest albo frajerem albo kimś kto na te dzieci nie zarabia i
  • Odpowiedz
@MangoZjem: zajebiste pieniądze za 3 zmianowa robotę w weekendy i święta xd u nas na produkcji chłopy tyle mają. Zresztą nie chce mi się gadać jesteś pewno taka osobą której szef mówi że ma zrobić kawę dyrektorowi jemu synkowi to lecisz i robisz bo okres wypowiedzenia xd
  • Odpowiedz
u nas na produkcji chłopy tyle mają


@wiem_wszystko: emeryture po 15 latach tez maja? ( ͡º ͜ʖ͡º) #!$%@? pan kocopoly i tyle, latwo sie ocenia sytuacje ze swojego punktu widzenia ale nie kazdy zyje w taki zajebisty sposob jak Ty
  • Odpowiedz
@MangoZjem: emerytura policyjna po 15 latach to 40% wypłaty a więc jakieś 1600 złotych. Nikt na to nie idzie. Większość pracuje do 55 roku życia. 1600 emerytury zawrotne pieniądze żeby w sile wieku być chłopcem na posyłki do barów xdd
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: gdzies tam Ci dzwoni ale nie wiesz w ktorym kosciele. jak chce uzyskiwac calosc to za maks 70% sredniego wynagrodzenia. jak do 130% sredniego wynagrodzenia to mu emeryture przytna o tyle ile przekroczyl limit ale nie wiecej niz o 1/4 a po przekroczeniu 130% przytna 1/4 i nie wiecej. wciaz jest to bardzo dobry interes.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: a czemu się mam bać? 80% wygląda jak zapuszczone bambaryly z bloczkiem na mandaty. Jedynie tych którzy pracują z psami tropiącymi można szanować bo przynajmniej się psem opiekują.
@Tosiek363: tak mają lepiej bo pracują 8h 5 dni w tygodniu a nie 7 na trzy zmiany świątek piątek czy sobota xd
  • Odpowiedz