Wpis z mikrobloga

@kodecss: Kumpel właśnie wczoraj napisał że po update Windows 10 na komputerze rodziców podczas uruchamiania zaczął się wysypywać i musiał reinstalować. Na laptopie mojego ojca aktualizacje potrafiły zawiesić komputer na dobre parę godzin. Może to kwestia sprzętu, ale nie pamietam takich przypadków na Windows 7.
jeszcze nigdy nie miałem problemu "po aktualizacji"


@kodecss: po ostatnim zaczął mi krzyczeć że nie mam klucza i mam się zarejestrować
a z drugiej strony wszystkie warningi o DirectX zniknęły i Doom na którym już położyłem krzyżyk nagle zaczął śmigac.

więc nie wiem czy to w końcu popsute czy naprawione...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BLiNDEAD: kiedy od premiery Windowsa 10 siedzisz sobie na nim na 3 komputerach, nigdy nie miałeś problemu, a jakieś randomy w internecie chwalą się że mają nieaktualne oprogramowanie, no tylko pogratulować xD
@kujtek: Czyli jest źle bo ci się nie podoba? Zresztą wszystko jest teraz projektowane w podobnych konwencjach, bo jest to zwyczajnie najlepsze. Gadasz jak mój ojciec któremu zmienili wygląd iPKO i nie ogarnia. Chcesz siedzieć na 7 to siedź, ale nie mów, że jest lepsza. Oba systemy są bardzo dobre i prawie bezawaryjne, 10 ma kilka bajerów i jest nowocześniejsza.

W 10 denerwuje mnie tylko pewien brak konsekwencji: niektóre panele, te
@D4NKR1D3R: 1. Interfejs jest IMO lepszy, korzystałem z Windows 10 krótko po tym jak wyszedł jak i konfigurowałem nowo postawioną 10 i nie mogłem się odnaleźć tam, #!$%@?ły mnie te pełnoekranowe aplikacje i ogólnie wygląd rodem z Lumii z WP7 - na telefonie to się sprawdzało ale na komputerze już nie bardzo. Może według Ciebie to jest "najlepsze" ale zwyczajnie wolę interfejs z siódemki bo jest logiczniejszy. Do tego nie podoba