Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że po odejściu sir Aleksa mógł zdążyć się jakiś spadek formy, gorszy sezon, ale to nie tłumaczy tego, co się tam odjaniepawliło w rzeczywistości. Jakim cudem z klubu walczącego o mistrzostwo i triumf w Lidze Mistrzów, powstało coś tak przeciętniackiego? Jak do tego doszło, że Czewone Diabły reguralnie ssą niemal na wszystkich frontach?

#pilkanozna #united #premierleague #ligamistrzow
Ponury_Dewiant - Ja rozumiem, że po odejściu sir Aleksa mógł zdążyć się jakiś spadek ...

źródło: comment_1612766031DhcxLrarIVmMoyAO5qrwwH.jpg

Pobierz
  • 9
@emmanatorr @Ponury_Dewiant Mnie tylko ciekawi, że jakimś cudem genialny trener ze słabszą drużyną wygrywa, albo ultramocna drużyna wiezie do zwycięstwa słabszego trenera, ale jak się zejdzie geniusz +mistrzowski skład to jednak nie ma hegemonii na lata. Zawsze coś się zepsuje. Pep+Barca na przykład. No bo nie ma takiej drużyny od lat, że biłaby wszystko. Myślałem, że jak szejki wezmą sobie z PSG zrobią Galacticos, to ciężko będzie ich zatrzymać, a jednak... Poza
@Ponury_Dewiant: Ferguson był geniuszem, pod tym względem że potrafił ze średniaków wyciągnąć co najlepsze i u niego na pierwszym miejscu stało zangażowanie, na drugim umiejętności, jest masa takich przykładów( Gibson, Cleverley, Welbeck czy Buttner), zawodnicy którzy po odejściu Fergusona przepadli całkowicie. Który trener z takimi zawodnikami, grającymi regularnie wygrałby Premier League, niewyobrażalne.
Ferguson też zostawił kadrę już mocno podstarzałą, która wymagała mocnej przebudowy, a taka częsta zmiana trenera bardzo temu nie
@stanton7: Drużyna była fantastyczna, ale w momencie odejścia Fergusona już swoje najlepsze lata miała za sobą, zresztą Ferguson umyślnie zostawił Manchester w momencie kiedy ten wymagał sporego przewietrzenia szatni, aby dać swojemu następcy wolną rękę w kreowaniu nowej generacji.

@Ponury_Dewiant: Nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego, klub po prostu nie poradził sobie z odejściem tak ważnej dla niego postaci, ale przecież nie stał się żadnym ligowym średniakiem, to wciąż europejska czołówka.
@Ponury_Dewiant: trener który wciąż musi się jeszcze wiele nauczyć, widać że umie złapać wspólny język z piłkarzami co się bardzo ceni, ale brak trofeów i słabe wyniki w tym sezonie z topem nie działają na jego korzyść. Pewnie niezależnie na wyniki tego sezonu zostanie na następny i zobaczymy co będzie w stanie zrobić po jeszcze jednym okienku transferowym.