Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 37
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:00, Poniedziałek, 08 lutego 2021. Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny. Słońce podniesie się dziś o 07:22. Będzie oświecało nas 9 godzin i 17 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:39. Ciemna noc zapadnie o 18:00, ale gwiazd można wypatrywać od 17:17.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Ptysie,
Ale mnie coś rozkłada, masakra. Gardło boli, mięśnie bolą ()

Wiecie kto odpowietrzał kaloryfery w środku nocy? Ja. Kto nie spał znowu wcale? Też ja. Do kogo przychodzą (w końcu) o 8:30 fachowcy naprawić po raz drugi sufito-wodospad salonowy? Do mnie, haaa ()

Miłego dnia wszyscy, kocham Was bardzo!
  • Odpowiedz
Trochę zimniej, szyba okienna z wewnętrznej strony pokoju zlodowaciała.
Na imeniny Hieronimowi, mężczyzna odmroził sobie nimbowi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@micke: @algus @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @martica @mobutu2 @piupiulaserem @zt_im:
@Sikorka2017:

Witajcie. Jest hardkor za oknem XD
Do pracy jechałem zamiast 45-60 minut to prawie półtorej godziny. Ale jak przed tobą jedzie łańcuszek 40 km/h i wszyscy pełne gacie to nic nie zrobisz. Poza tym, mam już za dużo punktów karnych, żeby szaleć na podwójnej ciągłej.
Niemniej - jak ma się sprawnego bolida i zdrowe opony, a nie gufno ("bo panie, teraz to już zim ńi ma, nie ma po co kupować drogich opon hehe"),to można i 80 jechać (oczywiście żadnych gwałtownych ruchów, bo to się kończy źle, nawet jak masz opony z kolcem). Siedzimy w szerszeniu, grzejemy się (?) i czekamy na dalsze dyspozycje. Wczorajszy dzień udany, młody na początek oczywiście na nowe twarze w absolutny bek i nerwy, po półtorej godzinie u mamy sam zaczął zaczepiać wujka i resztę. Rozkręcił się i podobało mu się do samego końca, był marudny tylko przy ubieraniu. W aucie usnął, wyspał się dawaj brykanie. I po 22 ani trochę
  • Odpowiedz
Cześć Wam. Co tu się porobiło, jakieś zawieje, -10°C, ludzie nie mogą ruszyć spod świateł, świat się kończy. Auto na szczęście odpala na zawołanie, zobaczymy jak jutro bo ma być -16°C. Trzymajcie się ciepło, czapki na uszy i do przodu. Hej. ʕʔ
  • Odpowiedz
O K---A, Poznań, jesteście cali?! ()
@TomTailor100 @Wejszlo @Sikorka2017

A tak to dzień dobry, jak to wygląda w innych częściach kraju (gorące zalane memami z Wrocławia, halo @shitty_support @slabehaslo @algus)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @
o.....i - O K---A, Poznań, jesteście cali?! ヽ(☼ᨓ☼)ノ
@TomTailor100 @Wejszlo @Sikorka2...

źródło: comment_1612779520qEFLnm5yVbYaAbi7O2GLhi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@slabehaslo awww, dzięki () O, jak ta książka? Brzmi super, powiedz, że nie jesteś zawiedziony i warto przeczytać ʕʔ

@algus jak egzamin?

@omi-omi jak nie wejdziemy za długo w gorące to mamy później taką atencjozę, że całe MPK wywalimy z torów żeby nadrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
O, jak ta książka? Brzmi super, powiedz, że nie jesteś zawiedziony i warto przeczytać ʕʔ

@shitty_support: jest wspaniała (ʘʘ) po serii książek Goosebumps (tej pierwszej), brakowało mi takich opowieści :D

a spoko, pada śnieg... Nuda:/

@Sikorka2017: wysłałaś kiedyś zdjęcie ze spaceru, przedstawiało ponure kontury drzew zapadające się we mgle.
  • Odpowiedz