Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 37
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:00, Poniedziałek, 08 lutego 2021. Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny. Słońce podniesie się dziś o 07:22. Będzie oświecało nas 9 godzin i 17 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:39. Ciemna noc zapadnie o 18:00, ale gwiazd można wypatrywać od 17:17.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 31
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @martica @mobutu2 @piupiulaserem @LubieCzokoPauki @zt_im:

Dzień dobry, poniedzialek. To oficjalna wersja tej rzeczywistości.
Śnieżno się zrobiło, ale nie narzekamy. Mini śniadanko i po intensywnym weekend trzeba kwadrat ogarnąć, pop racowac, domknąć estetycznie twroczosc literacka i wysłać promotor. Taki plan.

Wszystkim Wam Udanego dnia i ciepłych napitków
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu @Najlepszy_kolega_Damiana
Dzień dobry w ten mroźny, wietrzny, zimowy poranek.
Ale ciągnie złem, wiatr potęguje uczucie chłodu razy dwa. Ciepłą herbatką będzie trzeba się uraczyć jeszcze kilka razy.
Wczoraj było tak jak miało być, czyli wypad nad Bałtyk na sanki.
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@micke: @algus @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @martica @mobutu2 @piupiulaserem @zt_im:
@Sikorka2017:

Witajcie. Jest hardkor za oknem XD
Do pracy jechałem zamiast 45-60 minut to prawie półtorej godziny. Ale jak przed tobą jedzie łańcuszek 40 km/h i wszyscy pełne gacie to nic nie zrobisz. Poza tym, mam już za dużo punktów karnych, żeby szaleć
O, jak ta książka? Brzmi super, powiedz, że nie jesteś zawiedziony i warto przeczytać ʕʔ

@shitty_support: jest wspaniała (ʘʘ) po serii książek Goosebumps (tej pierwszej), brakowało mi takich opowieści :D

a spoko, pada śnieg... Nuda:/

@Sikorka2017: wysłałaś kiedyś zdjęcie ze spaceru, przedstawiało ponure kontury drzew zapadające się we mgle. Ciekawe jak teraz wygląda to miejsce, w słońcu i śniegu :D

O #!$%@?,