Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? xD 4 lata jeżdżę e36 i w sumie to nie myślałem ile się na części wydało przez ten czas. Przejrzałem dziś wszystkie maile w których było zawarte słowo "bmw" lub "e36", poczytałem co kupiłem od ludzi używane i zrobiłem spis xD To jest cena samych części, nie uwzględniając takich rzeczy jak filtry, płyny, paliwo ofc, opony i felgi. Wszystko robiłem sam oprócz pierwszego przeglądu od razu po kupnie który wyszedł 400zł. Fajna zabawa polecam bogatym dzieciom xD Jeszcze w #!$%@? do roboty.
#bmw #e36 #typowygruz #motoryzacja
cocaine01 - Ja #!$%@? xD 4 lata jeżdżę e36 i w sumie to nie myślałem ile się na częśc...

źródło: comment_1612739560lejAjGfxA1YrLKXbSQuFkF.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Moim zdaniem jednak glupie usprawiedliwianie sie "nieoplacamisierobic" jako pretekst do jezdzenia autem na lysych oponach bez hamulcow i kopcacego jest slabe - nie stac cie albo zal ci na naprawe? daj na zlom, kup nowe albo takie zeby bylo Cie stac - a jak nie stac to coz - zawsze zostaje skuter lub - jesli masz takie szczescie i masz takowy - dzialajaca komunikacja miejska


@slozubn: ja nie mówie, że
  • Odpowiedz
@cocaine01: tylko 5k przez 4 lata? XD ja za prawie tyle do gruza tylko silnik ze skrzynia sprowadziłem (ʘʘ) Jakby mial liczyc ile włożyłem w gruza to mógłbym sobie śmiało 3 takie kupić i jeszcze kompota do wyrównania kwot haha
  • Odpowiedz