Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotvi: pkp powinno być zadowolone xD Przecież za te 3 bilety na dzieci będzie miało zapłacone z budżetu państwa. Tu nie ma nic za darmo. Tylko kto inny zapłaci, znaczy podatnik ( ͡º ͜ʖ͡º) A w praktyce to kto to wie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shishu: hehe. A jak w teorii powinien zachować się konduktor w takim przypadku? Firma zarabia, ale z drugiej strony to ostre przegięcie jak ktoś tak robi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ramone: teraz pociagi jeżdżą prawie zawsze pelne do 50% wiec podczas kontroli zapisuje sobie takie miejsca jako wolne i nawet w sytuacji gdy system pokazuje mi brak wolnych miejsc to mogę wziąć dwóch czy jednego pasażera i umieścić ich w tym przedziale.
@Shishu: no dwa bilety i tak będą normalnie kupione tylko do nich będą jeszcze 3 na dzieci do lat 4 z ulgą 100%, tylko że dzieci jednak zostały w domu, a biletu... no nie umiałem wymienić :D totalna januszerka, wiem ale tak się zacząłem zastanawiać jak zobaczyłem 100% zniżki :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotvi: ??? Jest maks 3 osoby w przedziale. No tylko, że jeśli dzieci zostały w domu to te miejsca mogę traktować jako wolne i i tak Ci kogoś wsadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)