Wpis z mikrobloga

Jakoś skrajna lewica z Ameryki inaczej myśli na temat tych płci i jednak uznają, że istnieje 50ileś płci.


@tylkoponsfw: Sam mówisz, skrajna lewica z Ameryki. Nie socjaldemokraci z Europy. A już na pewno nie centroprawica typu PO.

Generalnie to chodzi tutaj raczej o płeć społęczną i wolność do bycia takim, jakim się chce. No ale niektórzy widać bez instrukcji obsługi i katalogu gotowych wzorów życia przeżyć nie potrafią, to głosują
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Tiaaaa z tymi tylko dwoma płciami to ja nie specjalnie Ci wierzę. Oczywiście jeśli ujmiesz to w biologicznym akcencie to nawet najbardziej zagorzały lewak przez zaciśnięte zęby Ci przyzna, że nie możesz się urodzić jako "trzecia" opcja chyba, że w wyniku mutacji. Ale w koncepcie społecznym będzie ostre b-----------e argumentami jakoby każdy może być takiej płci jaka mu się podoba więc w potrzebie bycia oryginalnym ludzie przedstawiają się w
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Phyrexia: Dawniej byłaś tutaj równo mieszana z błotem za lewackie poglądy. Odkąd wstawiłaś swoją fotkę, sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Co nie powiesz to i tak wykopki przyklasną ci pośladkami, bo a nuż za plusika będzie jakiś lodzik. Mam wrażenie, że próbujesz tego nie zauważać i sądzisz że wspięłaś się tak w rankingu za linki do mądrych artykułów, a nie za swoją buzię.
  • Odpowiedz
A dzisiaj polska wieś głosuje na konfederatów i Merytorycznego Memcena z jego Piątką, Batożącego Brauna negującego pandemię, czy obrończynię muminków.


@Phyrexia: Dzisiaj Polska wieś głosuje na PIS, ale chyba Ci płacą za smarowanie Konfederatów, bo wszystko co złe, to oni. Co tam inne partie, które się dogadują, gdy trzeba. Najlepiej skupić się na 11 posłach, którzy mają największy wpływ na wyniki głosowań w sejmie.
ExitMan - > A dzisiaj polska wieś głosuje na konfederatów i Merytorycznego Memcena z ...

źródło: comment_1612705307Fg1DScje7kSiDR5vGHQLSP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wiem to, że jak masz chromosomy XY to masz siusiaczka i jesteś mężczyzną a jak masz chromosomy XX to jesteś kobietą i masz szparke, o trzeciej kombinacji chromosomów nie słyszałem, ale jak ty taką znasz to mnie oswiec.

co ma to do tego, że istnieją tylko dwie kombinacje par chromosomów XY i XX?


@tylkoponsfw: można mieć chromosomy XY i żeńskie narządy płciowe, można mieć chromosomy XX i męskie narządy płciowe.
  • Odpowiedz