Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie Mircy..
Niestety nadszedł moment, kiedy muszę podzielić się straszną dla mnie nowiną. Mam w domu pluskwy. Od razu do rzeczy. Jak sobie z nimi poradzić? Ma ktoś domowy sposób, czy to nie ma sensu zupełnie? Mieszkanie dość stare 50 metrów mniej więcej. Jeśli ekipa to jaka i jaka metoda. Dodam, że w Warszawie.
PS: Problem jest natury "początkowej", od znajomego usłyszałem, że tak się właśnie zaczyna, więc może uda się z tym poradzić samodzielnie (?)
Bardzo dziękuje za pomoc.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #601f27ec863b1f000a1306a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
go! budters polska, instalatorów 23. Jednorazowa akcja, pomogło w 100%. podobno jest to spory problem w mieście, możesz np w autobusie coś złapać, dosyć to żywotne. Samemu nic nie zrobisz, domowe metody nie działają. Wizyta coś koło 200 wiec bez tragedii
Ja polecam firmę prusator. Przyjechali 2 razy na zamglawianie, lecz dopiero za 3 razem pomogło, od ponad miesiąca jest spokoj. Jedna wizyta to koszt 380zl, a przy 2 wizytach daja gwarancje na 6 miesięcy.