Wpis z mikrobloga

#komputery #gry #komputer #sprzetkomputerowy #hardware #pcmasterrace #niewiemjaktootagowac

Cześć mirki. Potrzebuje pomocy, porady. Zbliża się komunia i chcielibyśmy kupić dla synów lvl 10 i 13, dwa komputery stacjonarne typowo do gier.
Ogólnie grają lub chcą grać w Minecrafta, GTA, cyberpunka, Battlefielda i fajnie jakby komputery były z lekką nadwyżką na mocy.
Jakie parametry i podzespoły powinien mieć taki komputer? W co celować? Nie chcemy przepłacać, ale nie chcemy też kupować badziewia lub czegoś co będzie trzeba wymieniać, bo nie da rady.
Prostujcie fachową poradą.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kieres: ale on dobrze pisze. W tym wieku gierki mają być nagrodą a nie spędzaniem wolnego czasu. Później się dziwić że np. chłopy po 27lat nie współżyli z kobietą. Mojego wuja syn to samo, od małego gierki i teraz poradzić sobie nie mogą, chłop 19 lat a boi zrobić sobie prawo jazdy. Z domu wgl nie wychodzi.
  • Odpowiedz
@Bin_Laden: Ja i moje ziomki gramy po kilka h dziennie, studiujemy dziennie, pracujemy, chodzimy na siłownie i obracamy różowe. To nie kwestia komputera, a środowiska i wychowania. Za gówniaka graliśmy jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kieres: wybacz ale nie da się imprezować i grać po kilka godzin.
Jest to kwestia komputera bo gówniak się rozleniwia i zamiast wyjść z innymi np. na rower to będzie wolał siedzieć w domu przed monitorem. Później będzie miał tylko znajomych z gry a do wyjścia nikogo gdzie inni organizują grile nad wodą, ogniska i wypady na miasto. Wyrośnie sierota życiowa która w prawdziwym spotkaniu nie będzie potrafiła się zachować
  • Odpowiedz
Mądrości niektórych porażają xd. W wieku 5lat grałem w swoje pierwsze gta(dokladnie dwójkę). Od dzieciaka kontakt z brutalnymi grami. Grałem nałogowo jak wszyscy koledzy całą podstawówkę głównie w krwawe rąbanki i nie wpłynęło to negatywnie na żaden aspekt życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chemical_Brother: też grałem w gta2 i to bardzo nałogowo, później przyszedł psx i komputer składany na częściach z giełdy warszawskiej. Miałem 14 lat! Ale i tak 90% wolnego czasu był poza domem, później kupiłem auto to i różowe zaczęły się kręcić, dyskoteki itd a praca przy komputerach. Obecne pokolenie to #!$%@? aż w oczy kłuje. Zero życia towarzyskiego, zero ognisk czegokolwiek.
  • Odpowiedz
@Bin_Laden Dlaczego wyzywasz kogoś od #!$%@? jak nie imprezuje? Ludzie są różni i mają różne charaktery i sposoby zachowania. Wychowywali się w różnych środowiskach. Bardzo często ludzie podczas swojej edukacji są wyśmiewani i poniżani na każdym kroku. Jedyną ucieczką od smutnej rzeczywistości są gry komputerowe. To, że ty miałeś możliwość imprezować i kozaczyć to nie znaczy, że inni też muszą w ten sposób postępować. Ale wyzywanie z powodu strachu przed prawem
  • Odpowiedz