Wpis z mikrobloga

@guest: właśnie miałem coś napisać na ten temat. strasznie to głupie że fanboye jednego anime wyplusowali jedno na szczyt i zaniżają wszystkie inne które się zbliżają do topki. a z drugiej strony to głupie że wyszło kilka odcinków AoT s4 (które w dodatku mają strasznie kontrowersyjną grafikę 3D nie tylko w scenach walki ale nawet podczas dialogów co wygląda paskudnie) i już przyznano mu 60% "10"
@Syn_Ojca_i_Matki: ja nie piszę że jest brzydkie tylko że jest kontrowersyjne (a że jest brzydkie to inna sprawa). ale jakbym miał powiedzieć jedną zmianę na plus to Tytan Atakujący wygląda dużo groźniej, jak prawdziwy "diabeł: z Paradis. w poprzednich sezonach wyglądał czasami dość nijako
@Daleth2202 Oceny są głupie i służą tylko internetowym wojenkom. Pojedyncza ocena nigdy nie odda całości, bo całość składa się z wielu odmiennych elementów, animacja i fabuła to tak bardzo odmienne rzeczy, że ciężko nawet znaleźć dobrych recenzentów znających się na jednym i drugim. Generalnie recenzje wszystkiego powinny składać się z długiego tekstu opisującego wiele rzeczy i zawierającego argumentację bez żadnej oceny.
@Garindor to wina autora za takie rysunki lub poprzedniego studio za upiększanie jej, MAPPA dobrze ją przedstawia :P

Dla mnie oceny na MALu powinny być zablokowane zanim seria się nie skończy lub nie ma przynajmniej 50/100 odcinków (bo tasiemce to inna sprawa), bez sensu są te recenzje plusowane w górę cisnące po całym tytule lub chwalącym je jakby były cudem, gdy wyszły 2 odcinki z 24 lub nawet ze 100 ( ͡