Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkorpionX: lewicy to kompletnie nie obchodzi więc potrzebę mówienia o tym co kto robi w swoim łóżku próbują przedstawiać jako prawa człowieka. Legitne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Estebanik: nie dziwne choć wydaje mi się, że wymuszanie na akceptacji na społeczeństwie jest skazane na porażkę. Zweaponizowano pojęcie nietolerancji i zrobiono zeń sposób na zamykania ludziom ust nawet wtedy gdy nie ma ku temu podstaw. To przyniesie skutek przeciwny do zamierzonego ze szkodą przede wszystkim dla ludzi o odmiennej orientacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel no bo są to prawa człowieka XD czy Ty właśnie powiedziałeś, że człowiek ma prawo do seksu na takich zasadach, jakie określą inni ludzie? XD nieźle się tam bawicie po prawej. Co jeszcze sobie nawzajem wydzielacie?

@SkorpionX: nie, to ty to powiedziałeś, a teraz bijesz w chochoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szpongiel: Ja o jednym, a Ty o drugim. Ludziom którzy obrzucają marsz równości kamieniami też nie powinienem zamykać ust?
Zaskakujące, że pojęcie tolerancji jest najczęściej kłopotliwe dla ludzi nietolerancyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@januszerka: taki obraz większości prawicy ¯_(ツ)_/¯

Ja wam do łóżka nie zaglądam.

@koloalu: gejom i lesbijkom też nikt nie zagląda. Niektórzy z nich są tylko na tyle mało rozgarnięci umysłowo że sami wyłażą z tym na ulicę.
nie, to ty to powiedziałeś, a teraz bijesz w chochoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel gdzie tak niby powiedziałem? Według mnie ludzie mogą sobie robić w łóżku co chcą, bez strachu o własne zdrowie i życie z tego powodu.