Wpis z mikrobloga

Masz szybki samochód, chcę bilet do dowolnego miejsca. Może zawarliśmy umowę, może razem uda nam się gdzieś dostać. Każde miejsce jest lepsze. Zaczynając od zera, nie mamy nic do stracenia. Może coś zrobimy. Ja, nie mam nic do udowodnienia. Masz szybki samochód. Mam plan, jak nas stąd wydostać. Pracuję w sklepie spożywczym. Udało mi się zaoszczędzić tylko trochę pieniędzy. Nie będziesz musiał jechać za daleko. Po prostu przekroczyć granicę i do miasta. Ty i ja. Oboje możemy znaleźć pracę i w końcu zobaczyć, co to znaczy żyć. Widzisz, mój staruszek ma problem. Żyje z butelką, tak właśnie jest. Mówi, że jego ciało jest za stare na pracę. Jego ciało jest zbyt młode, by tak wyglądać. Moja mama poszła i zostawiła go. Chciała od życia więcej, niż mógł dać. Powiedziałam, że ktoś musi się nim zaopiekować. Więc rzuciłam szkołę i tak właśnie zrobiłam. Masz szybki samochód. Czy jest wystarczająco szybki, żebyśmy mogli odlecieć? Musimy podjąć decyzję. Wyjechać tej nocy lub żyć i umrzeć w ten sposób. Więc pamiętam, że jechaliśmy, jechaliśmy twoim samochodem. Tak szybko, czułam się jakbym była pijana. Światła miasta leżały przed nami, a twoje ramię było przyjemnie, owinięte wokół mojego ramienia i ja miałam wrażenie, że należysz do mnie, miałam wrażenie, że mogę być kimś.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie #truestory ##!$%@? #przegryw #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #wyznanie
  • 2