Wpis z mikrobloga

@cassiopei: no część ;) nie wszystko. Nesbo, to akurat Oslo, ale czytałem też książki gościa, który nazywa się Jørn Lier Horst - z Larviku. Oba miasta dość dobrze znam :) Polecam jeszcze ze Szwecji Lackberg (może czytałaś, bo jest dość znana) i Åsa Larsson (Kiruna, sama północ Szwecji, też tam kiedyś byłem:) no i Harlan Coben też fajnie pisze, choć oczywiście on nie jest ze Skandynawii. Ale Nesbo jako jedynego przeczytałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cassiopei: ehh. Podświetlenie. Szkoda że mój kindle 5 nie chce zdechnąć :D choć ostatnio mu bateria zaczyna niedomagać. Robi się pretekst żeby kupić nowy :p
@cassiopei: najlepszy wynalazek na swiecei. Kocham swojego paperwhite od 4 lat. Czytalem go wszedzie, w podrozy, w domu, na plazy a ekran dalej zyleta i bez ani jednej ryski. I udalo mi sie matule namowic, kupuje jej w tym miesiacu taki jak ja mam. Za 500 zeta to urzadzenie to jest jak za darmo.
na ali polecam szkło hartowane na ekran, bo to jednak najdroższa część i etui z magnesem i już można wrzucać luzem w plecak. 5 lat tak mam i jeszcze śmiga.

nie wiem czemu myślisz, że jest debilna? już raz mi te głupie szkiełko uratowało ekran jak siostrzenica się do kindle dorwała. Wolę wydać kila zł na coś czego nawet nie widzę niż mam nowy czytnik kupić bo wymiana ekranu mało opłacalna.


@