Wpis z mikrobloga

@mitatuyo: Pan Radek Sikorski o nim wspominał już jaskoś pod koniec roku słyszałem że ambasadorem może zostać ten pan jest ekspertem od pokityki środkowowschodniej i tym się kierował pan Biden prezydent USA.( ͡° ͜ʖ ͡°)-

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Back_Space: Ale po czym wnioskujesz że lewica jest w jakikolwiek sposób homofobiczna? Najwięcej problemu do gejów i lesbijek ma plebs z pisu i konfy, czyli konserwatyści. A konserwatyzm to domena prawicy.
@windows95: Ale po czym wnioskujesz że Konfederacja jest w jakikolwiek sposób homofobiczna? Najwięcej problemu do gejów i lesbijek ma plebs z pisu i lewicy, czyli zamordyści. A zamordyzm to domena lewicy.

Natomiast konserwatyzm nie ma nic wspólnego z homofobią.
@TomTamTu: Wszyscy normalni maja w powazaniu czy ambasador jest gejem.

Trzeba byc straszna miernota i debilem, zeby to danej osobie przeszkadzalo... W sumke.

Oesu, jak kisne z tego xDDDD. Ladnie ich Biden #!$%@? w bambuko :D
@1519868: Tak, a nie mogę? Nie mam prawa mieć swoich poglądów? I te twoje xD

@stormkiss: To nie chodzi czy ktoś ma czy nie, chodzi o pewne standardy. Do Izraela wyślą muzułmanina? Dobrze wiedzieli że w co najmniej części społeczeństwa będzie to odebrane z niesmakiem, tak, nawet w rozumnej części z grupy lgbt, bo tak po prostu nie wypada.

@windows95: Nie, nie jestem ani hołotą ani za pis, problem
@1519868: Raczej to ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, proszę pokaż w ktorym miejscu wykazałem mój problem z uprzedzeniem? Jesteś głupią bądź naiwną istotą która nie rozumie setna sprawy.