Wpis z mikrobloga

Co tam wykopki chodzicie do pracy i spłacacie hipotekę lub opłacacie czynsz?

Mam dobrą wiadomość dla wybranych
Poznań #rozdajo #mieszkanie

Zostańcie LGBT+ i dostaniecie za free w Poznaniu mieszkanko.

#szlachtaniepracuje #4konserwy #konfederacja #kredythipoteczny #mieszkanienaswoim #bekazlewactwa

https://www.wykop.pl/link/5939927/poznan-za-pieniadze-podatnikow-sfinansuje-mieszkania-bezdomnym-lgbt/
Pobierz Janusz_Rekina - Co tam wykopki chodzicie do pracy i spłacacie hipotekę lub opłacacie ...
źródło: comment_1612544660C04955uC9q3IsMr9KuhI8s.jpg
  • 19
@Janusz_Rekina: Ciekawe czy przez to Jaśkowiak przegra wybory za 2 lata. Zamiast na budowę stadionu dla 5 tys kibiców dla Warty Poznań dać czy na przebudowę ich hali sportowej czy przebudowę Parku przy hali bawią się w coś takiego. A no tak zapomniałem, ludzie wolą zajmować się tematami światopoglądowymi. Wstydem dla miasta wojewódzkiego jest to że klub musi jechać do Grodziska na mecze xD bo Jaśkowiak z ekipą woli wydawać hajsy
Zamiast na budowę stadionu dla 5 tys kibiców dla Warty Poznań dać czy na przebudowę ich hali sportowej czy przebudowę Parku przy hali bawią się w coś takiego.


@Aik32fr45yd: XDD zajebista alternatywa: "dać kibicom piłki nożnej" XD bo to przecież najbardziej uciskana grupa społeczna w kraju i najmniej dotowany sport jest.

Wstydem dla miasta wojewódzkiego jest to że klub musi jechać do Grodziska na mecze xD bo Jaśkowiak z ekipą woli
@Morf: Podałem przykładową, w Poznaniu są też inne inwestycje do przeprowadzenia (remonty Tramwajów, ulic, czyszczenie miasta, kanalizacja itp.)
Na Bułgarskiej gra Lech i to mnie zastanawia czemu nie było zgody na użytkowanie przez Wartę. Ale to wstyd dla miasta że mając 2 kluby w ekstraklasie nie potrafią marketingowo to dobrze sprzedać. Taki 4,5 tysięcznik jak dla Niecieczy nie byłby złym pomysłem dla Poznania a nawet lepszym gdyż się zwrócą bilety na
@Blaskun W Polsce od początku epidemii zaraziło się 25 544 osób, z czego 1428 zmarło, https://aids.gov.pl/hiv_aids/450-2-2/ z czego niemal równo 25%, (w latach 2014-2018, ale przyjmijmy, że nie tylko) czyli 5981 w wyniku stosunków homoseksualnych (czyli osoby bi też się liczą). Dla porównania, według badania Dalia Research przeprowadzonego w kilku krajach Europy, w Polsce około 4,9% osób identyfikuje się jako LGBT. Zakładając, że połowa z nich to mężczyźni, daje to 930 265